Magazin

Aşkın Tarifi Setinde “Garip” Olaylar! Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün Yasak Aşk İddiasından Sonra Şimdi de…

Yaz ekranlarının en sevilen dizilerinden “Aşkın Tarifi”, dizide olanlardan çok oyuncuların setteki halleriyle konuşulmaya başlandı. Kadir Doğulu’nun son paylaşımı ise “Yok artık” dedirtti!

Yaz aylarının gelişiyle birlikte ekrandaki kasvetli ve dram yüklü dizilerden de sıyrıldık. Artık ekranda ferah mekanlarda geçen, rengarenk bir atmosferin, aşkın ve neşenin hakim olduğu romantik komedilerin rüzgarı esiyor! Bu yazın en çok dikkat çeken romantik komedilerinden biri de Kadir Doğulu’yu nihayet ekrana döndüren “Aşkın Tarifi” oldu. Bu diziyle ilk kez karşımıza çıkan oyuncu ve müzisyen Serra Arıtürk’le başrolü paylaşan Kadir Doğulu, bu tarz projelere de ne kadar uyduğunu gösterme fırsatı buldu. Ama partner uyumunun dozu kaçınca dedikodular aldı başını gitti!

Yasak Aşk İddiası

“Aşkın Tarifi”, ilk bölümleriyle pek de iyi izlenme oranları yakalayamadı. Neyse ki, izlenme oranları giderek yükselmeye başladı, özellikle de setten yapılan paylaşımlar sayesinde! Dizi ekibi set paylaşımlarıyla sempati topladıkça “Aşkın Tarifi” de yükselmeye başladı. Ama geçtiğimiz günlerde öyle bir paylaşım geldi ki, hala yasak aşk iddiaları fısıldanıp duruyor!

Dizide kavuşamayan aşıkları canlandıran Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün sette birbirlerine bakarak şarkı söylemesi olay yarattı. Sosyal medya yasak aşk iddialarıyla çalkalanırken, Kadir Doğulu iddiaları yalanladı. En manalı yanıt ise Kadir Doğulu’nun eşi Neslihan Atagül’den geldi!

 

Durun, biraz güleceğim!” diyen Neslihan Atagül, bu paylaşımıyla yasak aşk söylentilerini neredeyse bitirmeyi başardı. Kadir Doğulu da dersini almış olacak ki, bu kez kalabalık ama hayli garip bir şarkı söyleme yöntemi buldu!

“Garip sesler korosu”

Belli ki, setteki uzun bekleyişler “Aşkın Tarifi” oyuncularının canına yetti. Hep birlikte garip sesler çıkarıp birbirlerine uymaya ve bir koro olmaya çalıştılar! Kadir Doğulu’nun “Garip sesler korosu” diyerek paylaştığı video da sosyal medyayı yasak aşk iddiası kadar sallayacak gibi görünüyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu