Dizi Haberleri

Aşkın Tarifi Dizisi Sevildi Ama Ünlü Oyuncu Tepki Çekti! Aşkın Tarifi Oyuncusuna Nefret Püskürtüldü!

Kanal D Aşkın Tarifi dizisinde oynayan ünlü oyuncu tepki çekti. Aşkın Tarifi'ndeki hangi oyuncu bu kadar fazla eleştiri aldı?

Aşkın Tarifi dizisi ikinci bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin sahip olduğu reyting oldukça iyiydi. Başarılı yapımın her geçen hafta daha da fazla izleniyor oluşu Kanal D tarafından da güzel değerlendiriliyor olsa gerek. Ancak dizideki bir oyuncunun imajı ve canlandırdığı karakter izleyicinin içine sinmedi. Kendini tam olarak senaryonun istendiği şekilde yansıtan ünlü oyuncu, yılların tecrübesini konuşturuyor.

Aşkın Tarifi Hangi Oyuncu Eleştirildi?

Aşkın Tarifi dizisinde yer alan Alper Saldıran, Taylan karakterine hayat veriyor. Oyuncunu eleştirilmesindeki temel neden rolünü çok iyi canlandırması. İzleyicilerin sinirlerini bozan ve iyi kalpli olmadığı açıkça belli olan Taylan, karşı tarafa da bunu başarılı bir şekilde yansıtıyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Taylan ile ilgili daha fazla detaya hakim olacağız. Ancak ilk iki bölüm bile dizinin ne kadar sevildiğini ortaya koyuyor.

Aşkın Tarifi Taylan Dizide Kaç Bölüm Oynayacak?

Aşkın Tarifi dizisinde Taylan karakterinin bir süre daha ekranlarda olması bekleniyor. Muhtemelen dizinin finaline kadar ünlü oyuncu Alper Saldıran’ın eşsiz performansını göreceğiz. Bu yüzden oyuncunun ekranlara gelmeye devam edeceğini belirtelim. Üstelik bu oyunculuğu ile ilk başta tepki çeken ünlü ismin zamanla sempati kazanacağı da bir gerçek. Alper Saldıran ve Aşkın Tarifi dizisi adından söz ettirmeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu