Dizi Haberleri

Aşkın Tarifi Dizisi Reytinglerde Kaybetti! Bu Gidişle Final Yapacak!

Kanal D Aşkın Tarifi dizisinden final kararı! Dizi ne zaman final yapacak? Düşük reytingler diziyi büyük sona götürüyor.

Kanal D’de ilk bölümü ile ekranlara gelen Aşkın Tarifi dizisi bekleneni veremedi. İlk bölümü ile yüksek reytingler elde etmesi tahmin ediliyordu. Ancak elindeki fırsatı kaçırdı ve kıl payı ilk 10’a girdi. Total, AB ve ABC1 reyting gruplarında son anda ilk 10’da yer aldığı için durumu oldukça zor. Ayrıca Aşkın Tarifi dizisinin yeni bölümünde yine düşük reytinglerle karşılaşılır ise dizi final yapabilir. Kanal D ile Aşkın Tarifi yapımcısı arasındaki anlaşmalı bölümlere bağlı olarak final gerçekleşebilir. İşte diziyle ilgili önemli detaylar…

Aşkın Tarifi Final Yapacak mı?

Aşkın Tarifi dizisinin final yapma riski bulunmakta. Dizinin ilk bölümü ile ekranlara geldiği biliniyor. Ancak Aşkın Tarifi az izlenirse ekranlara hızlı bir şekilde veda edecektir. Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün iyi bir ikili olduğu görülse de bu yeterli değil. Senaryonun derinliği ve izleyiciye verilen duyguların yoğunluğu da önemli. Dizi ne zaman final yapar bilinmiyor.

Aşkın Tarifi Ne Zaman Final Yapar?

Aşkın Tarifi final tarihi ve ne zaman final yapacağı ile ilgili detaylar ortaya çıkıyor. Dizinin bitmesi için en az 10 bölüm daha yayınlanması gerekiyor. Her ne kadar anlaşmanın kaç bölümlük olduğu söylenmese de en düşük 13 bölümlük bir anlaşma yapıldığı düşünülmekte. Yaz ayını kapsayacak şekilde sözleşme yapıldıysa 2 ay sonra dizi reytinglere bağlı olarak final yapabiliriz. Eylül Ekim ayları geldiğinde ise farklı bir dizi projesiyle yola devam edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu