Dizi Haberleri

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu! Dizide Kimler Oynuyor?

Aşkın Tarifi dizisi bu akşam Kanal D ekranlarında olacak. Dizinin oyuncu kadrosu merak ediliyor. İşte Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'le beraber oyuncu kadrosu...

Aşkın Tarifi dizisi fragmanıyla beraber oyuncu kadrosu da duyuruldu. Dizide kimlerin oynayacağı merak ediliyor. Kanal D yapımı dizinin konusu oldukça başarılı bulundu. Yaz dizilerinden biri olan projenin yüksek reyting alması bekleniyor. Dizinin başrolünde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk bulunmakta. Peki dizi ne zaman başlayacak? Dizinin ilk bölümü ile ekrana gelmesine çok az bir vakit kaldı.

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda ünlü isimler bulunmakta. Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün dışında Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül ve Onur Yakıcı da dizide oynayacak. Kadronun kaliteli isimlerden oluşması dizinin uzun soluklu olabileceğine işaret ediyor. İzleyiciler şimdiden dizinin ilk bölümü için heyecanlandı.

Aşkın Tarifi Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D dizisi Aşkın Tarifi 7 Haziran Pazartesi günü ekranlarda olacak. Yani dizi bu akşam ilk bölümü ile yayın hayatına atılıyor. Bu nedenle de fragmanlar defalarca izlendi. Reyting sonuçlarında kaçıncı olacağı da merak ediliyor. Çünkü daha önce böylesine farklı bir Türk dizisi çekilmemişti. Diğer diziler arasında farkını ortaya koyacağı düşünülüyor. Ancak dizinin beklentileri karşılamaması durumunda ise yaz ayı bitmeden final yapma ihtimali de bulunmakta. Kanal D’nin proje için yoğun çaba harcadığı ve kaliteli bir işle izleyici karşısına çıkacağı da düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu