GündemMagazin

Aşk101 Dizisinin Yıldızı İpek Filiz Yazıcı’dan Ağır Sözler: Hem İnsanlığa Hem De Yangınlara Laf Etti!

İpek Filiz Yazıcı, son zamanlarda yıldızı en çok parlayan genç oyunculardan biri. Küçük yaşına rağmen güzelliği ve yetenekli oyunculuğu sayesinde görenleri etkilemeyi başaran güzel isim, hem aşk hayatında hem de iş hayatında oldukça başarılı bir dönem geçiriyor. Şimdiden büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı başaran İpek Filiz Yazıcı, Instagram hikayesinde paylaştığı bir gönderi nedeniyle tepki topladı. Genç oyuncunun paylaştıklarını gördüğünüzde oldukça şaşıracaksınız.

Aşk101 2. Sezon Çok Yakında Geliyor!

Türk yapımları, son yıllarda Netflix’te oldukça hatırı sayılır bir yere sahip. Son yıllarda ilgi çekici pek çok Türk filmi ve dizisi Netflix arşivindeki yerini alıyor ve oldukça seviliyor. Aşk101 dizisi de bu yapımlardan oldu. Oldukça sevilen dizi, eleştirmenlerden ve izleyicilerden tam not aldı. Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka ve Alina Boz gibi yetenekli isimlerin yer aldığı yapımda İpek Filiz Yazıcı da bulunuyor. Güzel oyuncunun adını duyurma fırsatı bulduğu Aşk101, 2. sezon için geri sayıma başlamışken İpek Filiz Yazıcı’nın aşk hayatı da iş hayatı gibi oldukça yolunda gidiyor.

Bu Çift Çok Konuşuldu

Genç oyuncu şu sıralar, ünlü müzisyen Ufuk Beydemir ile aşk yaşıyor. Çok yakıştırılan bu çift; gözlerden uzakta, oldukça mutlu bir ilişki sürdürüyor. Her iki isim de kendi iş hayatında oldukça başarılı. Ufuk Beydemir şarkılarıyla oldukça sevilirken, İpek Filiz Yazıcı oyunculuğu ile tebrikleri topluyor. İpek Filiz Yazıcı genellikle sessizliğini korusa da son yaptığı paylaşım ile oldukça konuşulacak gibi duruyor.

Bu Sözler İle Eleştirdi

İpek Filiz Yazıcı

”İnsan, dünyanın başına gelmiş en büyük felakettir!” sözleriyle dikkat çeken genç oyuncu, nasıl bir tepkiye karşılaşacak merak konusu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu