Sinema

Aşk Taktikleri Filminden Sonra Demet Özdemir’in Yeni Dizisi Belli Oldu mu?

Demet Özdemir, Aşk Taktikleri filmi bitince hangi dizide oynayacak? Netflix filmi ne zaman başlayacak?

Demet Özdemir, Şükrü Özyıldız ile Netflix’te yayınlanacak Aşk Taktikleri dizisinin çekimleri için hazırlanıyor. Güzel oyuncunun filmde adından fazlasıyla söz ettireceği düşünülüyor. Çünkü partneri ile uyum sağlayacağı ve senaryonun da kendisinin beğendiği şekilde yazılmış olduğu bilgileri geldi. İkilinin filminden sonraki süreçte Demet Özdemir hangi dizide oynayacak? Demet Özdemir, yeni dizisiyle ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Oyuncunun hangi dizide oynayacağı merak ediliyordu.

Demet Özdemir Hangi Dizide Oynayacak?

Demet Özdemir, kendisine yeni dizi tekliflerinin geldiğini söyledi. Ancak film çekimleri bitene kadar hiçbir teklife göz atmayacağını dile getirdi. Bu yüzden de yeni dizisi hakkında bilgi edinemedik. Çünkü henüz bir tercih yapmak durumunda kalmadı. Aşk Taktikleri, adından da anlaşılacağı üzere aşk üzerine kurulu bir film olacak. Ancak içerisinde bol bol komik sahnelerin yer alması muhtemel.

Aşk Taktikleri Ne Zaman Yayınlanacak?

Aşk Taktikleri dizisinin çekimleri henüz tamamlanmadığından Netflix’ten konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Aynı zamanda Demet Özdemir de herhangi bir ipucu vermedi. Dizinin yakın zamanda çekimlerini tamamlayarak dijital platform üzerinde yayınlanması bekleniyor. Bu zamana kadar pek çok dizi ve filmi platformunda yayınlayan Netflix, yine önemli bir yapımı izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu