Magazin

Aşk Mantık İntikam Dizisinin Çağla’sı Melisa Döngel’den Korkutan Görüntü! Ne Oldu Sana Melisa?

FOX TV’de ekranlara gelen Aşk Mantık İntikam dizisi ile seyircilerin karşısına çıkan Melisa Döngel bugün sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile takipçilerini üzdü. Güzel oyuncunun son halini görenler adeta şaşkına uğradılar. Kendisi de durumunun farkında olan güzel oyuncuya ne olduğu ve neden olduğu ise merak konusu. İşte detaylar!

Aşk Mantık İntikam’a Giden Yolda Melisa


İlk dikkat çeken oyunculuk deneyimini 2016 senesinde Hangimiz Sevmedik ki dizisindeki Sevtap rolü ile yaşayan Melisa Döngel, o tarihte ayrıca Arka Sokaklar dizisi ile de ekranlara gelmişti. Arka Sokaklar’da Nil karakterine hayat veren Döngel bunun ardından da Bizim Hikaye dizisi ile hayranlarını bir kez daha kendisine hayran etmeyi başarmıştı. Tüm bu deneyimlerin ardından Aşk Mantık İntikam ile güzel bir çıkış yakalayan Melisa Döngel bundan kısa bir süre önce son derece üzücü hayat hikayesi ile gündeme gelmişti.

İfşa Etmekten Çekinmedi

melisa

Geçmişinde babası nedeniyle yaşadığı travmatik olayların bir şekilde üstesinden gelmeyi başaran ve oldukça güçlü bir şekilde ayakta duran Melisa Döngel meslektaşlarından da hayranlarından da inanılmaz bir destek almıştı. Döngel’in yaşadıklarını ifşa etmesinin ardından sanat camiasından bir çok isim ve izleyicilerinden çok güzel mesajlarla desteklenmişti. Anlattıkları sosyal medyada büyük bir yankı görmüş ve bu yankı büyük bir desteğe dönüşmüştü.

Hep Kendisi ile Barışık

Sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapan Melisa Döngel bugünse yine sete hazırlık yapılan bir anını takipçileri ile paylaştı. Döngel’in dudağının üzerinde çıkan uçuğu dikkat çekerken zaten kendisi de uçuğunu göstermiş ve hatta uçuğum yazı yanına da bir beyaz kalbi konduruvermiş. Her zamanki gibi kendisi ile barışık haliyle dikkatleri üzerine çeken Melisa Döngel uçuğu konusunda da hiçbir tereddüt yaşamamış bile. Sonuçta bir uçuk nedir ki nihayetinde. Önemli olan insanın kendi iç dünyası ve başarıları değil mi? Tebrikler Melisa Döngel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu