Sinema

Aşk 101 Dizisi 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Aşk 102 Yeni Sezonuyla Geliyor!

Aşk 101 dizisinin ikinci sezonu yayın tarihi belli oluyor. Aşk 102 dizisi çekimleri ne zaman başlıyor? Alina Boz dizide oynayacak mı?

Aşk 101 dizisinin ikinci sezonu hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. Dizinin 2. sezonu Aşk 102 ismi ile devam edecek. Diziyle ilgili yapılan haberde, yeni sezona ait bazı görüntüler paylaşıldı. Oyuncu kadrosu oldukça güçlü olan dizinin Netflix’te yayın hayatına devam edeceği ortaya çıktı. Peki Aşk 102’de hangi oyuncular oynayacak? Alina Boz’un diziden ayrılması bekleniyordu. Ortaya çıkan bir detay her şeyi değiştirdi. İşte Aşk 102 dizisinin yeni sezonunda yaşanacaklar…

Aşk 102 Ne Zaman Başlıyor?

Aşk 102 dizisi, ikinci sezonuna önümüzdeki haftalarda başlayacak. Dizinin çekimlerine başlanıyor. Çekimler tamamlanınca ilk sezonuyla büyük beğeni kazanan dizinin devamını izleyebileceğiz. Ayrıca oyuncu kadrosuna ilişkin bazı bilgiler verildi. Aşk 102’de kimler oynuyor?

Aşk 102 Oyuncu Kadrosu

Netfilx’in başarılı projeleri arasında yer alan Aşk 102’de Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Pınar Deniz, İpek Yazıcı, Selahattin Paşalı, Bade İşçil ve daha pek çok isim oynayacak. Dizide Tuba Ünsal’ın da oynamaya devam edeceği öğrenildi.

Alina Boz Dizide Oynayacak mı?

Maraşlı’da oynayan Alina Boz’un dizide oynayıp oynamayacağı merak ediliyordu. Ancak Maraşlı dizisi final yapacağı için Alina Boz da Aşk 102 dizisinde oynayacak. Diziden herhangi bir karakterin ayrılmayacağı düşünülüyor. Senaryoda sürpriz isimlerin diziye dahil olabileceği de bilinmekte. Bu nedenle izleyiciler, dizide hiç tahmin edilmeyen sahneler izleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu