TV Programları

Arto Söylemezsem Olmaz Programından ayrıldı mı? Deniz Akkaya ile Arto Küs mü?

Arto, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında artık yok. Deniz Akkaya sunuculuk yaparken Arto neden ayrıldı?

Arto, uzun süredir Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk ve yorumculuk yapıyordu. Ayrıca ünlü ismin gündeme düşen çok fazla açıklaması bulunmakta. Hal böyle iken birden yayından ayrılması dikkat çekti. Söylemezsem Olmaz programından neden ayrıldı?

Arto Neden Programda Yok?

Arto’nun programda olması beklenirken Deniz Akkaya’yı görmek büyük şok yaşattı. İzleyiciler Deniz Akkayayı da  beğeniyor ancak Arto’nun yokluğu karşısında merak içerisinde kaldılar. Peki Arto nerede? Ünlü ismin Deniz Akkaya ile küs olduğu iddia ediliyor.

Deniz Akkaya ile Arto Küstüler mi?

Deniz Akkaya ve Arto arasında bir küslük bulunmamakta. En azından gelen bilgiler doğrultusunda iki ismin de arası oldukça iyi. Fakat Akkaya programa katılınca Arto’nun olmamasına anlam verilemedi. Belki de Seren Serengil’i ziyarete gitti. Nedeni henüz belli değil ancak Arto programdan ayrılır ise program önemli bir emektarını kaybedecektir. Buna göre ünlü ismin yakın zamanda ekran karşısına çıkması bekleniyor. Konu ile ilgili bir açıklama yapılmadığı için herkes son durumu araştırıyor. Beyaz TV’nin sevilen programı bir anda sunucu değişikliğine gitti. Seren Serengil sağlık sorunlarından ötürü yayına çıkmıyor. Ancak Arto’nun herhangi bir nedeni var mı? Önümüzdeki günlerde olaylarla ilgili daha detaylı bilgi edineceğiz ve sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu