Dizi Haberleri

Arka Sokaklar Sezon Finali Yaparken Oyuncularını Kaybetti!

Arka Sokaklar dizisinde oyuncu ayrılığı yaşandı. Arka Sokaklar'dan kimler ayrıldı? Kanal D dizisi reyting sonuçları da belli oldu.

Arka Sokaklar dizisi, beklenen sezon finalini sonunda yaptı. Ancak sevilen dizide önemli ayrılıklar yaşandı. Bu ayrılıklar arasında özellikle de dizinin komedi kısmını üstlenen Zeliha ve Tekin’in gittiği öğrenildi. Çoban ailesinde çok az kişi kaldı. Daha önce Suat ve Metin de diziye veda etmişti. Arka Sokaklar’daki bu oyuncu ayrılıklarının yeri nasıl dolacak merak ediliyor. Çeşitli takviyelerle dizinin daha heyecanlı hale gelmesi sağlanabilir.

Arka Sokaklar Reyting Sonuçları

Dizinin reytinglerdeki başarısı finalde de sürdü. Arka Sokaklar, tüm kişiler kategorisinde birinciliği göğüsledi. ABC1’de 2. olan dizi, AB’de ise 11. sıradaydı. İlk iki reyting grubundaki başarısı AB’deki düşük seviyeleri telafi etmesini sağlıyor.

Şevket Çoruh Diziden Ayrılacak mı?

Şevket Çoruh’un Arka Sokaklar’dan ayrılacağı konuşuluyordu. Bu yüzden ünlü oyuncunun diziye olan vedasına şimdiden hazırlanılmıştı. Fakat Mesut Komiser karakteri finalde de oynadı. Üstelik diziden ayrılacağına dair herhangi bir mesaj da vermedi. Bu da demek oluyor ki Mesut Komiser yani Şevket Çoruh diziye devam edecek. Umarız en yakın zamanda Selin Mesut ilişkisinin daha da iyileştiğini görürüz. Çünkü izleyiciler artık bu ilişkini nbir noktaya gelmesini istiyor. Kanal D dizisinin yeni sezonunda bomba olaylar bizleri bekliyor olacak. Yeni oyuncuların yanı sıra senaryoda da değişiklik yapılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu