Dizi Haberleri

Arka Sokaklar Oyuncu Ayrılıklarına Rağmen Birinci Oldu! Diziden Kimler Ayrılacak?

Arka Sokaklar dizisi oyuncu ayrılıklarıyla çalkalanırken reyting sonuçlarıyla da güldürdü. Reytinglerde birinci olarak rakiplerine gözdağı verdi. Arka Sokaklar'dan kimler ayrılacak?

Kanal D’de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü çok izlendi. Total reytingler kategorisinde dizinin geri planda kalması beklenirken aksi gerçekleşti. Dizi, reyting sıralamalarında birinci olarak adını altın harflerle zirveye yazdırdı. Arka Sokaklar dizisinde son zamanlarda pek çok oyuncunun diziden ayrılacağı iddia ediliyor. Bu yüzden diziyle ilgili pek çok finale senaryosu ortaya atıldı. Ancak Arka Sokaklar dizisi yeni sezonuna devam etmeye kararlı. Üstelik reytinglerdeki bariz artış da bunu gösteriyor. Kırmızı Oda dizisiyle olan rekabetinde rakibini geri plana atmayı başardı.

Arka Sokaklar Reyting Sonuçları Açıklandı!

Arka Sokaklar total reytinglerde birinci oldu. Diğer reyting sonuçlarına göre ise AB grubunda 9. sırada yer aldı. Her halükarda Kırmızı Oda dizisini geride bırakmayı başardı. İki dizi arasındaki rekabetin önemli olduğu biliniyor. Aynı zamanda bu reytinglerin yanı sıra dizi oyuncu ayrılıkları ile de gündeme geliyor.

Arka Sokaklar’da Kimler Ayrılacak?

Arka Sokaklar’dan ayrılacağı kesinleşen iki isim var. Yüsra Geyik, Zeliha karakterine hayat veriyor. Ünlü oyuncu küçüklüğünden itibaren dizide yer aldığından artık farklı rollerde de oynamak istediğini belirtti. Bu da ayrılığa işaret ediyor. Onur Bay ise geçtiğimiz günlerde diziden ayrılacağına yönelik çeşitli gelişmelerle gündeme geldi. İki oyuncunun diziye veda etmesi Hüsnü Çoban karakterini nasıl etkileyecek göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu