Dizi Haberleri

Arka Sokaklar Final Bölümünde Diziden Kimler Ayrılacak?

Arka Sokaklar dizisi final yapıyor. Tekin ve Zeliha diziden ayrılacak. Peki Yüsra Geyik ile Onur Bay Arka Sokaklar'a nasıl veda edecek?

Arka Sokaklar final bölümü ekranlara geliyor. Dizinin bu Cuma sezon finali yapacağı ortaya çıktı. Peki yeni bölümde hangi oyuncular diziye veda edecek? İki önemli ismin diziden ayrılacağı konuşuluyor. Üstelik 15 senedir dizide olmalarına rağmen ani bir kararla senaryodan çıkarıldılar.

Arka Sokaklar’dan Ayrılacak Oyuncular

Diziden ayrılması kesinleşen oyuncular Yüsra Geyik ve Onur Bay oldu. Yüsra Geyik Zeliha karakterine hayat verirken Onur Bay ise Tekin karakterini yıllarca canlandırdı. Her iki isim de dizinin ilk bölümlerinden itibaren oynadı. Böylelikle Türkiye’nin en uzun soluklu ve aktif olarak devam eden dizinin bir parçası haline geldiler. Arka Sokaklar final bölümünde heyecanlı anlar da yaşanacak.

Tekin ve Zeliha Ölecek mi?

İki oyuncunun da diziden nasıl ayrılacağı merak konusuydu. Çünkü Tekin ve Zeliha hangi ortak paydada bir anda diziden ayrılabilir tahmin yürütülemedi. Ancak ikisi de Metin’in yanına Almanya’ya taşınabilir. Böylelikle Metin’in ayrılığı gibi diğer iki kardeş de diziye veda edebilir.

Metin’in Yanına mı Gidecekler?

Metin karakterinin Almanya’da yaşamaya başlaması güzel bir bahane olarak karşımıza çıkıyor. Böylelikle Tekin ve Zeliha da soluğu Almanya’da alabilir. Ancak dizinin final bölümü fragmanında iki oyuncunun ayrılığına dair bir detay verilmedi. Belki de iki isim dizide kalmaya devam edecek. Cuma günü akşamında tüm gözler Kanal D’de yayınlanacak Arka Sokaklar finalinde olacak. Dizi sezon finali yapacak ve önümüzdeki sezon yayın hayatına devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu