Fragman

Arka Sokaklar dizisi sezon finali fragmanı: Adliye’ye silahlı baskın!

Kanal D nin vazgeçilmez polisiye dizisi Arka Sokaklar yeni sezonda var mı? Dizi, 18 Haziran 2021 Cuma günü toplamda 594. bölümünden sonra sezon finaline gidecek.

Dizisiyenibolum.comArka Sokaklar dizisi 15 yıldır yayınlanıyor. Dizinin 15. sezonunu 594. bölümde (18.06.2021) bitirip sezon finaline gitmesi kesinleşti.

Arka Sokaklar sezon finali özeti ve fragmanı

Adliyede elleri kelepçeli götürülen Rıza Baba ve Ali için tehlike çanları çalıyor. Uyuşturucu baronu Ferhat, alınan malları geri istemek için adliyeye silahlı baskın yapıyor. Ferhat, rehin aldığı savcıya karşılık olarak mallarını geri istiyor. Rıza’nın ekibi olayı haber alır almaz adliyeye geliyorlar ve çatışma çıkıyor.

Arka Sokaklar 594. sezon 1. ve 2. sezon finali fragmanı
Arka Sokaklar 594. sezon 1. ve 2. sezon finali fragmanları

Diğer Taraftan kaçırılan bebeklerinin acısını yaşayan Başak ve Engin bakalım evlatlarına kavuşabilecekler mi?.. Yangının çıktığı alana korkusuzca dalan Mesut acaba Mazlum ve Tunç‘u kurtarabilecek mi?..

Arka Sokaklar dizisi son final bölümü fragmanı yayınlandı. Bakalım, tamamlanmamış sahneler bırakıp yeni sezon için izleyici merak içerisinde bırakılacak mı, hep beraber izleyip göreceğiz. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda olacak mı? Yeni sezonda göremeyeceğimiz oyuncular var. Yüsra Geyik (Zeliha) ve Onur Bay (Tekin) karakterlerinin diziden ayrılacağı kesinleşti.

Bir aksilik olmazsa 16. sezonunun çekimlerine Eylül ayında başlanması planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu