Fragman

Arka Sokaklar 592. Bölüm Fragmanında Zeliha Tutuklanacak mı? Suçunu İtiraf Etti!

Arka Sokaklar'da Zeliha'nın hapse girmesi bekleniyor. Yeni bölüm fragmanında Savcı Faruk tüm gerçekleri ortaya çıkardı. Suçunu itiraf ettikten sonra Zeliha hapse girecek!

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 592. bölümde işler iyice çığırından çıkacak. Çünkü bu sefer Faruk Savcı elinde belgelerle Zeliha ve Hüsnü Çoban’ın karşısına çıkıyor. Cinayetle ilgili tüm bilgiler merak edilirken Zeliha, Faruk Savcı’ya tüm bilgileri anlatmaya hazır. Nasıl öldürdüğünü ve neler yaptığını söyleyecek. Ancak Faruk gün geçtikçe daha fazla göze batmaya başlıyor. Yakın zamanda onunla ilgili yeni bilgiler elde edilebilir.

Arka Sokaklar Zeliha Tutuklanabilir

Zeliha’nın işlediği cinayetten ötürü tutuklanabileceği belirtiliyor. Tasarlayarak adam öldürme suçundan yargılanacak Zeliha’yı neler beklemekte? Arka Sokaklar’da ortam kızışmaya başladı. Zeliha, göz göre göre hapse girecek mi? Tüm bu yaşananlar ışığında herkes ne yapacağını şaşırmış vaziyette.

Cemal Operasyonda Vurulabilir

Cemal’in katıldığı bir operasyonda karşı taraf ona silah çekecek. Cemal de silahını doğrultacak ancak oldukça zor bir durumda kalacak. Ekip, her şeyi fark ettiğinde artık geç kalmış olabilirler. Ezgi’nin yurttan arkadaşı olan Ayfer, yeni planlar peşindedir. Ayfer intikam almak için elinden geleni ardına koymuyor. Ezgi’nin onu vurmaması Ayfer’i daha da kinci ve güçlü biri yaptı. Ancak Ezgi, kurallara uygun hareket ediyor. Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde neler yaşanacak hep birlikte izleyeceğiz. 592. bölüm fragmanını özetlemiş olduk. Daha fazlası için Cuma günü akşamı Kanal D’yi izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu