Arıza dizisi yeni bölüm ne zaman, Ali Rıza'nın kardeşi ölecek mi?

Show TV'nin yeni sezon dizisi nefes kesti. Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin'in rol aldığı dizi merak konusu oldu. İşte Arıza dizisi hakkında tüm bilgiler

Arıza dizisi yeni bölüm ne zaman, Ali Rıza'nın kardeşi ölecek mi?
18 Ağustos 2020 - 22:50

Show TV ekranlarında yeni sezonda başlayacak olan Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin'in başrollerini paylaştığı Arıza dizisinin tanıtımı nefes kesti. Peki Arıza dizisi hangi gün saat kaçta?

Arıza dizisinin konusu ne: Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Arıza dizisi oyuncuları kimler?: Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı “Arıza”nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza Dizisi hangi gün saat kaçta?. Arıza dizisinin Eylül'ün 2.veya 3. haftası hayranlaıyla buluşması bekleniyor.
Arıza dizisi yakında saat 20:00'da Show TV'de.

ARIZA YENİ BÖLÜM 1.TANITIM


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum