Dizi Haberleri

Aras Bulut İynemli’den Sadakatsiz Gelişmesi! Diziye Katılmadan Ayrılacak mı?

Sadakatsiz dizisinin 2. sezonuna Aras Bulut İynemli katılacak deniliyordu. Peki ünlü oyuncu dizide oynayacak mı? Son dakika Sadakatsiz açıklaması...

Sadakatsiz dizisi sezon finali yaptıktan sonra diziyle ilgili pek çok yeni sezon senaryosu ortaya atıldı. Özelilkle de Aras Bulut İynemli’nin diziye dahil olacağı haberi geldikten sonra pek çok kişi bu duruma şaşırdı. Hayranları heyecanla oyuncunun transferini bekliyordu ancak yeni bir gelişme daha yaşandı. Bazı kaynaklara göre Aras Bulut İynemli Sadakatsiz dizisinde oynayacak mı? Sadakatsiz’e ne zaman katılacak?

Aras Bulut İynemli Sadakatsiz’e Katılacak mı?

Yapılan açıklamalar doğrultusunda Aras Bulut İynemli’nin Sadakatsiz’e katılmayacağı düşünülüyor. Bu yüzden de izleyiciler bir hayli üzgün. Çünkü Çukur dizisinden sonra şöhreti ve popülerliği artan ünlü ismi bir de Sadakatsiz dizisinde görmek çok iyi olabilirdi. Ancak ne yapımcı ne de oyuncudan konuyla ilgili bir açıklama gelmemişti. Daha sonra öğrenildi ki ünlü oyuncu Kanal D dizisinde oynamayacak.

Aras Bulut İynemli Çukur Belgeselinde!

Aras Bulut İynemli, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Çukur dizisinin belgeselinin geleceği söylemişti. Verdiği bu müjde ile beraber seslendirme alanında da kendisi çalışacak. Böylelikle Çukur dizisi tam anlamıyla bitmemiş oldu. Çeşitli gelişmelerle sevilen dizinin hikayesi belgesel olarak karşımıza çıkıyor. Belgeselin yayın tarihiyle ilgili herhangi bir açıklamada bulunulmadı. Ancak ünlü oyuncu müjdeyi vererek kenarına çekildi ve izleyicilerin tepkisini seyretti. Yakın zamanda Çukur belgeselinin detayları yayınlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu