Dizi Haberleri

Aras Bulut İynemli Sadakatsiz Dizisinde! Sadakatsiz Asya’nın Sevgilisi Kim Olacak?

Aras Bulut İynemli, Sadakatsiz dizisinde oynayacak mı? Kanal D'de yayınlanan dizide Asya'nın sevgilisi rolünde Aras Bulut İynemli yer alabilir.

Sadakatsiz dizisi sezon finali yaptı. Yeni sezonda güzel oyuncu transferleri ve ilginç senaryolarla izleyici karşısına çıkması planlanıyor. Dizide gerçekleşen olaylara bakıldığında bomba isimler diziye katılabilir. Asya ve Derin’in kıl payı ölümden kurtulması her şeyi değiştirecek. Aras Bulut İynemli’nin Sadakatsiz dizisine katılacağı ortaya çıktı. İddialara göre ünlü oyuncu, Çukur dizisi finalinden sonra ilk olarak Sadakatsiz’de oynayacak. Peki Aras Bulut İynemli dizide hangi karakteri canlandıracak? Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz’in yeni oyuncu transferi belli oluyor.

Aras Bulut İynemli Sadakatsiz’de mi Oynayacak?

Aras Bulut İynemli’nin Sadakatsiz’e katılacağı açıklandı. Ancak bu açıklama resmi kaynaklardan yapılmadı. Çukur dizisinden ayrılan ünlü oyuncu, izleyicilerin büyük beğenisini kazanmıştı. Büyük bir iddia ortaya atılarak oyuncudan ve yapımcı şirketten cevap beklendi. Herhangi bir yanıt gelmediği için ise izleyiciler heyecanlandı. Sadakatsiz dizisinde oynayacağı belirtilen Aras Bulut İynemli’nin hangi karakteri canlandıracağı merak ediliyor.

Asya’nın Sevgilisi Olacak!

Aras Bulut İynemli, dizide katıldıktan sonra Asya’nın sevgilisini canlandıracak. Karakter ismi olarak henüz bir iddia ortada yok. Ancak yakın zamanda dizi ile ilgili çeşitli gelişmeler yaşanabilir. Eğer ünlü oyuncu da diziye katılırsa Volkan karakterinin işi daha zor olacak. Çünkü Asya ile evlilik planları kuruyordu. Sadakatsiz dizisinin yeni sezonu hakkında yaşanan bu gelişmeler ne kadar doğru öğreneceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu