Magazin

Aralarına Kara Kedi Girdi! Enis Arıkan’dan Ezgi Mola’ya Şok Eden Masumlar Apartmanı Tehdidi: “Piyasadan Silerim…”

Ünlü oyuncular Enis Arıkan ve Ezgi Mola, öğrencilik günlerinden bu yana sürdürdükleri sağlam dostlukla biliniyor. Ama son günlerde aralarına kara kediler girdi!

Ezgi Mola ve Enis Arıkan, sanat dünyasında ender rastlanan bir dostluğa sahip. Öğrencilik yıllarından beri kopmayan ikili, dostluklarını “Kocan Kadar Konuş” serisinde birlikte oynayarak taçlandırdı. İkisi de komediye bu kadar yatkın olunca karşılıklı döktürdükleri anlar en sevilen sahneler oldu! Daha sonra, Ezgi Mola’yı yıllar sonra tiyatro sahnesine döndüren “10 11 12” oyununda oynayan ikili, çok sükse yapan “Alice” müzikalinde de birlikteydi. Ama bu sezon ikisi de izleyiciyi ağlatmayı tercih etti! Ezgi Mola, “Masumlar Apartmanı”nda döktürürken, Enis Arıkan da “Camdaki Kız” dizisinin Muzo’su olarak gönüllere taht kurdu. Ama bu yoğun tempo yüzünden görüşememeleri sorun çıkarmaya başladı. Birbirlerinden uzak kalan ikili, özel günlerde bile buluşamayınca birbirlerine şakayla karışık da olsa sosyal medyadan laf atmaya başladı.

“Piyasadan öyle bir silerim ki…”

Ezgi Mola ve sevgilisi Mustafa Aksakallı’nın Alaçatı’daki mekanında önceki gün Enis Arıkan DJ kabinindeydi. Geçen yaz kankası Ezgi Mola’yla birlikte DJ’lik yapan Enis Arıkan, bu kez yalnızdı. Üstelik, çok beklemesine rağmen Ezgi Mola gelmedi! “Hepimiz Ezgi’yi bekledik. DJ kabinindeyken ‘cee’ yapacak falan diye bekledim, gelmedi” diyen Enis Arıkan, şakayla karışık bir şekilde ne kadar alındığını gösterdi.

Ama o da altta kalmadı. “Kendi kaybeder” diyen Enis Arıkan, “Onu piyasadan öyle bir silerim ki, haberi olmaz biliyor musunuz çocuklar? Bir bakmışsın, Masumlar Apartmanı’nda Safiye benim” sözleriyle arkadaşını tehdit etti. Ezgi Mola ise bu sözlere “Gerçek yüzü” diyerek ve arkadaşına şeytan boynuzları ekleyerek karşılık verdi. Şu tehditlere bakar mısınız? Umarız, Ezgi Mola bir daha arkadaşını özel günlerde yalnız bırakmaz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu