GündemMagazin

Ananas Krizi Büyüyor! Masterchef’in Şefleri Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun Tartışması Dostluğu Bitirdi

Masterchef’teki ananaslı pizza krizi tam gaz devam ediyor. Yarışmanın sempatik şefi Danilo Zanna’dan beklenmedik bir atak geldi. Ünlü şef, arkadaşını ananas uğruna sildi.

masterchef-danilo zanna

Yaz aylarının en sevilen programlarından Masterchef Türkiye, ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Orijinali İngiltere kökenli bir aşçılık yarışmasından Türkiye ekranlara uyarlanan fenomen yarışma programı yaklaşık beş yıldır izleyicileri ekranlara kilitliyor. Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Masterchef, gerek jürileri gerekse yarışmacıları ile yaz akşamlarımıza neşe ve keyif katıyor.

masterchef-danilo zanna

Jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın oturduğu Masterchef’te geçtiğimiz bölümlerde ilginç bir tartışma yaşanmıştı. Jüri üyelerinden Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu ananaslı pizza yüzünden gerginlik yaşamıştı. Ananaslı pizzadan nefret eden Danilo Şef, pizzanın ananaslı olmaması gerektiğini savunurken Somer Şef ise tam tersini savunmuştu.

masterchef-danilo zanna

Programda başlayan tartışma bitmemiş sosyal medyaya da sıçramıştı. Danilo Şef ve Somer Şef, Instagram hesapları üzerinden ananaslı pizza tartışmasına devam etti.

Danilo Şef’ten Beklenmedik Hareket

Sempatik ve güler yüzü ile hepimizin kalbinde taht kuran Danilo Zanna’dan yepyeni bir hamle geldi. Gittikçe büyüyen ananaslı pizza gerginliğini devam ettiren Danilo Zanna’nın bir arkadaşı ananaslı pizzanın fotoğrafını atarak “Dani, Almanlar ananaslı pizza sever” diye not düştü. Bu paylaşıma Danilo Zanna etiketlenince ünlü şeften cevap gecikmedi.

Danilo, arkadaşının paylaşımını kendi hesabında da paylaşan Danilo Zanna, “Arkadaşlık Bitte” diye not düştü. İki arkadaşı birbirine düşüren bu ananas krizi nasıl sonlanacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

Şampiyonluk Coşkusu Olay Oldu

Aslen İtalyan olan Danilo Şef EURO2020’de İtalya kupanın sahibi olunca çok sevinmişti. Galibiyet sonrası heyecandan ve mutluluktan kendinden geçen Danilo, hızını alamayıp havuza atlamıştı. O keyifli anları sosyal medyada paylaşan Danilo’nun kutlaması gündeme bomba gibi düşmüştü.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu