Dizi HaberleriMagazin

Amber Heard ve Johnny Depp davası BluTV’ye taşınıyor!

İki başarılı oyuncu Johnny Depp ve Amber Heard son dönemlerde gündemden düşmüyor! 2015 yılında evlenen ünlü çift, 2017’de şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma kararı aldı. Fakat asıl olaylar, ikilinin boşanmasından sonra gerçekleşti.

Heard, Depp’in kendisine şiddet uyguladığını öne süren bir makale yayınlayarak tüm dünyanın gözlerini üzerinde topladı. Bunun üzerine Depp, Fantastik Canavarlar ve Karayip Korsanları gibi büyük serilerden kovuldu!

Kısa bir süre önce eski eşi Amber Heard’e dava açan Johnny Depp, itibarını zedelediğini öne sürerek karşı taraftan 50 milyon dolarlık bir tazminat ödemesini talep ediyor. Bununla birlikte aklanmak isteyen ünlü oyuncu, güçlü deliller sayesinde henüz dava sonuçlanmadan pek çok kişinin fikrini değiştirmeyi başardı! Davanın ise kısa bir süre sonra sonlanması bekleniyor. Gözler, jürinin açıklayacağı son kararda…

Johnny vs Amber belgeseli BluTV’ye geliyor

Toplamda iki bölümden oluşan belgesel dizisi Johnny vs Amber yarın BluTV platformunda gösterime girecek. Yaklaşık birer saatlik bölümlere sahip yapım, çiftin çalkantılı evliliğini ve sonrasında gelişen yasal mücadeleyi konu alacak.

Johnny vs Amber

Belgesel dizisinde arşiv görüntüleriyle Johnny Depp ve Amber Heard’in yanı sıra Nicolas Cage, Marlon Brando, Tom Cruise, Kate Moss, River Phoenix ve James Franco gibi isimler yer alacak. Aynı zamanda çok sayıda isimle gerçekleştirilmiş özel röportajlar bulunacak.

Eliana Capitani tarafından hazırlanan mini belgesel dizisi, ilk bölümünde Johnny Depp’in bakış açısından yaşanan olayları anlatacak. İkinci bölümde ise Amber Heard’in gözünden olaylar işlenecek. Heyecan veren yapım ilk kez BluTV aracılığıyla Türkiye’de gösterilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu