Sinema

Amber Heard, Aquaman 2 Filminde Rolünün Kısaltıldığını İddia Ediyor

Johnny Depp ile süren davası gündemden düşmeyen Amber Heard, şimdi de Warner Bross.'a yüklendi.

Amber Heard, Johnny Depp’ten boşanmasının dünya genelinde etkileri nedeniyle Warner Bros.’un yaklaşan Aquaman devam filminde kendisinin dahil edilmek istenmediğini iddia etti. Ünlü oyuncu, Depp’e karşı açtığı karalama davası sonrasında Warner Bros. ile sözleşmesinin üçüncü filmi olan “Aquaman 2” için oldukça yüksek bir tutar kazandığını fakat filmdeki rolünün oldukça kısaltılmış olduğunu belirtti.

Kendisine ilk verilen senaryo içerisinde birçok aksiyon sahnelerinin yer aldığını ancak sonrasında kendi karakterinin bu aksiyon sahnelerinin genelinden çıkarıldığı yeni senaryo versiyonu ile karşılaştığını açıklayan Amber Heard, rolünün büyük kısmının kesilmiş olmasından oldukça rahatsız.

Amber Heard, Aquaman 2 Filminden Çıkarılacak Mı?

2022 yılının ilk aylarında Heard’ın resmi adı “Aquaman and the Lost Kingdom” olan “Aquaman” devam filminde sadece 10 dakikalık bir rol alacağı iddia edilmişti.

amber heard aquaman 2

Aynı zamanda James Wan, dünya genelinde 1 milyar dolar üzerinde hasılat alan 2018 yapımı “Aquaman” için oldukça olumlu eleştiriler almıştı. Devam filminde Wan yeniden filmin yönetmenliğine geri dönüyor. Aquaman 2 filminde Willem Dafoe, Patrick Wilson, Dolph Lundgren, Yahya Abdul-Mateen II, Temuera Morrison ve Nicole Kidman da yer alacak.

Merakla beklenen Aquaman and the Lost Kingdom yani diğer adıyla Aquaman 2 filminin 17 Mart 2023 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu