Fragman

Amazon’un Yeni Filmi Coming 2 America İçin İlk Fragman ve Afiş Geldi!

İki ünlü komedyen Eddie Murphy ve Arsenio Hall efsane komedi filmi için yeniden bir araya geldi! 1990 yılında sinema salonlarına gelen Coming to America dönemi itibariyle büyük yankı uyandırmış ve oldukça ses getirmişti. Şimdi ikili Amazon Prime Video aracılığıyla tekrar buluşarak bir filmin devam hikayesini yarattı!

Coming to America’nın devam filmi olan Coming 2 America normal şartlarda bu yıl içerisinde beyazperde ekranlarına gelecekti. Fakat COVID-19 salgını sebebiyle projenin çıkış tarihi ertelendi ve nihayet film Paramount stüdyolarından Amazon bünyesine transfer oldu.

Coming to America, 31 Yıl Sonra Yeni Devam Filmi ile Geliyor!

Aradan geçen 31 yılın ardından nihayet gelecek aylarda yayınlanması planlanan Coming 2 America bu sabah YouTube’ta paylaşılan bir fragman ile ilk izlenimlerini hayranlarına verdi. Efsane komedyen Eddie Murhpy unutulmaz karakteri Prens Akeem ile kameralar karşısında göründüğü anda izleyiciler duygularını tutamadı ve sosyal medyadan özlemlerini dile getirmeye başladılar.

Coming 2 America Filmi Konusu ve Oyuncuları

Coming 2 America filmi Akeem’in babasının koltuğuna oturarak artık nihayet Zamunda Kralı olması ile hayranlarına kapıları aralarken, krallığının yeni tadını çıkarmaya başlayan adamın kendinden sonra tahta geçmek üzere bir erkek varisi seçmesi gerektiği konusunda bilgilendirilmesiyle şekilleniyor. Bu noktadan itibaren Kral Akeem, uzun süredir kayıp olan oğlunu bulmak için yeniden Amerika’yı ziyaret ediyor.

Eddie Murphy ve Arsenio Hall ikilisinin başrol oynadığı beklenen komedi filmi geniş oyuncu ekibinde Jermaine Fowler, Leslie Jones, Tracy Morgan, KiKi Layne, Shari Headley, Wesley Snipes ve James Earl Jones gibi isimlere yer veriyor. Coming 2 America çıkış tarihi itibariyle 5 Mart 2021‘de Amazon Prime Video dijital platformunda gösterilmeyi planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu