Gündem

Amazon Prime Video Ocak 2021 Takvimi Belli Oldu!

Amazon’un dijital streaming platformu Prime Video’da Ocak ayı içerisinde yayınlanacak içerikler belli oldu. Bu ay birbirinden heyecan verici dört farklı yapımla karşılaşacağız. Uygulamaya gelecek dizi ve filmler için Türkçe dublaj desteği sağlanıp sağlanmayacağı henüz bilinmese de altyazı ekleneceği kesinleşti.

Amazon Prime Video’ya Gelecek İçerikler

American Gods

  • Yayın Tarihi: 11 Ocak

Amazon Prime Video’ya gelecek dizi ve film içerikleri arasında ilk yayınlanan proje American Gods’ın 3. sezonu oldu. 2017’de yayın hayatına başlayan dizinin yeni sezonuyla hayranlar nihayet bugün kavuştular. Eski bir mahkum olan Shadow Moon’un karısının trajik ölümüyle birlikte dünyayı dolaşmaya çıkmasını konu alan yapım, mitolojik tanrılar ile günümüz teknolojisi arasında ilginç bir bağlantı kuruyor. Dizide Ricky Whittle, Ian McShane, Emily Browning, Pablo Schreiber, Yetide Badaki gibi isimler yer alıyor.

James May: Oh Cook

  • Yayın Tarihi: 15 Ocak

Ünlü televizyon sunucusu James May günlük malzemelerle herkesin evlerinde yapabileceği ilginç yemek tarifleri veriyor. Oturduğunuz yerden dünya mutfaklarını keşfedebileceğiniz yapım amatör aşçılar için oldukça leziz bir seçenek gibi görünüyor!

One Night in Miami

  • Yayın Tarihi: 15 Ocak

Amazon orijinal filmi olarak lanse edilen One Night in Miami, 25 Şubat 1964 gecesi Miami’de Cassius Clay, Jim Brown, Sam Cooke ve Malcolm X‘in bir araya gelmesini konu alıyor. Birbirinden farklı alanlarda sembolik önemler arz eden dört önemli siyahi adamın buluşması seyircilere keyifli anlar yaşatmayı umuyor.

Star Trek: Lower Decks

  • Yayın Tarihi: 22 Ocak

Rick and Morty dizisi yapımcılarından Mike McMahan tarafından hazırlanan Lower Decks, Uzay Yolu serisini şimdi animasyon perdesine uyarlıyor!

Peki ya sizin bu ay izlemek için sabırsızlandığınız Amazon Prime Video içeriği hangisi? Fikirlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu