Magazin

Aman Fahriye Evcen Görmesin! Burak Özçivit’ten Olay Fotoğraf: Görenleri Kendine Hayran Bıraktı!

Burak Özçivit, şüphesiz Türk ekranlarının en yakışıklı isimlerinden biri. Yakışıklı oyuncu hem Türkiye’de hem de yurtdışında hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip ve bu kitle tarafından ne yapsa takip ediliyor. Fahriye Evcen’le olan mutlu evliliği nedeniyle sürekli gündeme gelen yakışıklı oyuncu, bu sefer de paylaştığı fotoğrafı ile bomba etkisi yarattı. Bu halleriyle kısa sürede binlerce beğeni alan Burak Özçivit’i gördüğünüzde siz de ufak çaplı bir şok geçirebilirsiniz, bizden söylemesi. İşte Yakışıklı oyuncunun kendine hayran bıraktıran o fotoğrafı!

Mutlu Aile Tablosu

Fahriye Evcen, duru güzelliği ve oyunculuk yeteneği sayesinde neredeyse bütün ülkenin beğenisini kazanmış bir isim. Burak Özçivit de en az eşi kadar başarılı ve sevilen bir oyuncu. Durum böyle olunca iki başarılı insanın gerçekleştirdiği birliktelik, herkes tarafından yakından takip ediliyor.


Bu başarılı çiftin Karan adını verdikleri bir erkek evlatları var ve hem Fahriye Evcen hem de Burak Özçivit, zaman zaman mutlu aile tablolarını takipçileri ile paylaşmaktan geri durmuyorlar. Şu sıralar karı koca oldukça yoğun bir iş temposuna girmiş olsalar da her ikisi de evlatlarına zaman ayırmayı ihmal etmiyorlar.


Fahriye Evcen, uzun bir aradan sonra ekranlara döneceği için oldukça heyecanlı. Aynı heyecanı eşiyle paylaşan Burak Özçivit de ekranlara dönmek için gün sayıyor. Şu sıralar böylesine yoğun olan iki isim, Instagram’da paylaşım yapmayı da unutmuyor. Burak Özçivit’in her paylaşımı oldukça konuşulsa da son paylaştığı fotoğraf diğerlerinin önüne geçmiş gibi duruyor.

İşte O Fotoğraf!

 

Geçtiğimiz saatlerde bu fotoğrafını paylaşan Burak Özçivit kısa sürede binlerce beğeni aldı ve görenleri bir kez daha kendine hayran bıraktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu