GündemMagazin

Ama Bu Kadar da Olmaz! Ece Erken Fırsatçılara Söylediği Sözlerle Büyük Tepki Topladı: ”Yuh Size!”

Ece Erken, ekranların en sansasyonel isimlerinden biri. Bir zamanlar sunduğu magazin programıyla gündemden düşmeyen ve neredeyse bütün ünlü camiasıyla davalık olan ünlü sunucu, şu sıralar ekranlardan uzak bir hayat yaşıyor. Ünlü sunucu, ekranlarda yer almasa da 2,5 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından saatte bir paylaşım yapmayı unutmuyor. Sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullanan Ece Erken, mutluluğunu da üzüntüsünü de Instagram’da yayımlıyor. Çiçeği burnunda evli Ece Erken, henüz bu mutluluğun tadını çıkaramadan gelen felaket haberleriyle sarsıldı. Orman yangınları ile ilgili sürekli paylaşımlarda bulunan ünlü isim, bu sefer yangının bambaşka bir yönünü ortaya serdi ve sinirlerine hakim olamadı. O paylaşımı gördüğünüzde hem şaşıracak hem de oldukça sinirleneceksiniz.

Sonunda Muradına Erdi

Ece Erken, uzun yıllardır evladını tek başına büyüten bekar bir anne olarak yoluna devam ediyordu. Bu yalnızlık oldukça sansasyonel bir ilişki ile bitmişti ve bu ilişki magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başlayan Ece Erken, o zamanlar evli olan iş adamıyla birlikteliği duyulunca oldukça sarsılmıştı.

Taraflar birbirini suçlasalar da bu durum fazla uzun sürmemişti ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu, eşinden boşanarak Ece Erken’le olan beraberliğine devam etmişti. Geçtiğimiz haftalarda evlenen ve nihayetinde muradına eren çiftimiz, şimdilerde serin sularda tatil yapıyor. Yeni gelin Ece Erken ise evliliğinin mutluluğunu şu sıralar Türkiye’yi yasa boğan orman yangınları nedeniyle tam olarak yaşayamıyor. Ünlü sunucu paylaşımlarıyla yardım kampanyalarına katılmayı ihmal etmiyor. Sesini duyurmaya çalışan Ece Erken, yangında yaşanan can kayıplarını unutmazken yangın ile ilgili bambaşka bir konu ile ilgili bir paylaşım yaptı ve herkesi şoka soktu.

Bu Kadarına da Pes!

Ece Erken

Ece Erken, bu paylaşımı yaparak zor durumdaki insanlara yardım etmek yerine kendi kazançlarını düşünen insanlara epeyce sinirlenmiş gibi görünüyor. Ece Erken’in bu isyanı bazı kesimler tarafından eleştirilirken bazı kesimlerden destek görmeye devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu