Fragman

Alper Çağlar’ın Bilimkurgu Dizisi BÖRÜ 2039 Kısa Fragmanı ile Duyuruldu!

Dağ, Büşra, Panzehir ve Börü gibi unutulmaz filmlere imza atan Alper Çağlar yeni dizisi ile merak saldı! BluTV ekranlarında yayınlanacak bilimkurgu temalı dizi, ilk fragman videosuyla büyük heyecan yarattı. Henüz çekimlerine başlanmayan diziyle ilgili birçok ayrıntı paylaşıldı. İşte ayrıntılar…

Ankara doğumlu başarılı senarist ve yönetmen Alper Çağlar kariyerinde Büşra, Dağ, Panzehir, Dağ 2 ve Börü gibi önemli dizi ve filmlere imza attı. Büyük bir kesim tarafından çok sevilen sinemacı, şimdi bir dijital platform için yeni bir proje hazırlığında olduğunu duyurdu. Dün geç saatlerde BÖRÜ 2039 adlı yepyeni bir bilimkurgu dizisiyle ilgili ilk detayları paylaşan rejisör, açıklamanın devamı için topu BluTV’ye attı.

Bu sabah saatlerinde yerli video platformu BluTV tarafından resmen duyurulan Börü 2039 dizisi, “İttifakların ve düzenin darmadağın olduğu bir zamanda, insanlığın kontrolünden çıkmış tehlikeli teknolojilerin hüküm sürdüğü yeni dünyanın savaşları,” açıklamasıyla hayranlarına duyuruldu. Henüz çekimlerine başlanmayan yapım için bu yıl içerisinde sete girileceği öğrenildi.

Felaket sonrası bir dönemde İstanbul‘da geçecek bilim kurgu dizisi, fragman videosunda bizlere Boğaz Köprüsü ve Ortaköy Camii‘ni gösteriyor. Arka plandan gelen dış ses ise şu metni okuyarak izleyicilere diziyle alakalı ilk fikirleri veriyor:

Mermi yağmurunda güldük, dostlar ölürken ağladık. Yan yana gömüldük. Hepimiz kardeştik. Âşık olduk kaybettik. Gene de sevdik. Çirkin olsa bile. Sonra salgınlar, devrimler ve savaşlar geldi. Dünyanın çivisi çıktı. Eskiden, çeyrek asır önce biz bir aileydik. Ama artık, artık celladız!

Peki ya sizin Alper Çağlar’ın BÖRÜ 2039 projesi hakkında beklentileriniz neler? Fikirlerinizi bizlerle yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu