Magazin

Alparslan: Büyük Selçuklu’nun Yıldızı Fahriye Evcen, Eşi Burak Özçivit’in Babalığını Yere Göğe Sığdıramadı!

Alparslan: Büyük Selçuklu’nun Akça Hatun’u Fahriye Evcen, uzun zamandır hiçbir gazeteye ya da kanala röportaj vermiyordu. Sadece işiyle ve ailesiyle gündeme gelen güzel oyuncu bugün yıllar sonra ilk kez kendisi, ailesi ve kariyeri hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Her defasında eşi Burak Özçivit’in ne kadar iyi bir baba olduğunun altını çizen Fahriye Evcen, meslektaşı olan Burak Özçivit hakkında yine övgü dolu sözler sarfetmekten geri durmadı.

Bu hafta

Karan’la Mutlulukları Katlandı!

Fahriye Evcen, Burak Özçivit’le evliliği hakkında şu sözleri söylüyor; “Bence mutlu yuvanın sırrı mutlu insan olmaktan geçiyor ve sevgiden… Kendi içimizde huzurlu ve dengeli olunca mutluluk olağan bir şey haline geliyor. Bir şeyler kötü giderken de mutlu olabiliyorum. Çünkü genel resme baktığımda beni mutlaka iyi hissettirecek bir şeyler oluyor. Ben mutlu bir insan olduğumu düşünüyorum. Burak da öyle. Karan da bizden gördüğünü aynaladığı bir dönemde ve mutlu bir çocuk. Sevgiye gelirsek; sevgi mutlaka var olmalı. Biz sevdiğimiz kadar algılayabilen canlılarız. Dolayısıyla evde sevgiye dayalı bir ilişkimiz var.”

Birçok evlilik, çocuk dünyaya geldikten sonra zarar görüyor olsa da Fahriye Evcen, Burak Özçivit’le evliliğinde Karan’ın doğumundan sonra her şeyin normal ilerlediğini anlatıyor; “Her şey hep olduğu gibi aslında. Biz olduğumuz gibiyiz; aşkımız, sevgimiz hep olduğu gibi. Yaptığımız şeylere şu an sadece Karan’ı da dahil ediyoruz, neşemize neşe katıyor. Her şeyi onunla birlikte yapmak daha da eğlenceli hale getiriyor.” Ayrıca güzel oyuncu Burak Özçivit’e baktığında sadece saf sevgi gördüğünü de söylemeden geçmiyor!

Burak Özçivit’i Yere Göğe Sığdıramadı!

Şu sıralar hem Fahriye Evcen hem Burak Özçivit farklı diziler için yoğun bir tempoda çalışmaya devam ettiği için birbirleriyle sık sık vakit geçirme şansları olmuyormuş ancak ikisi de oğulları için zaman yaratmaktan geri durmuyorlar. Bu sözlerin ardından Fahriye Evcen, Burak Özçivit’in babalığı hakkında övgüler sıralamaya başlıyor; “Çok iyi bir baba. Karan’la çok fazla vakit geçiren, onunla çok güzel oynayan, onun dilinden çok iyi anlayan, onun penceresinden bakabilen bir baba. Biz mümkün olduğu kadar boş vakitlerimizi Karan’la geçiriyoruz. İkimiz de yoğun çalıştığımız için ortak zamanımızda mutlaka bir şeyler planlıyoruz, birlikte vakit geçirmeyi çok seviyoruz, çok eğleniyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu