Magazin

Alişan’ın Vefası Herkesin İçini Yaktı! Kardeşine Verdiği Sözü Tutmaya Devam Ediyor: Yeğenlerinden Ayrılmıyor!

Magazincilerin ve sosyal medya kullanıcılarının gözünün önünde olmaktan çekinmeyen Alişan, bugün çocukları ve kendi çocuklarından ayırmadığı yeğenleriyle birlikte güzel bir hafta sonu geçirmek için yola çıktı! Alişan hem yeğenleri hem de oğlu Burak’la birlikte poz verdi. Bu pozu da Instagram hesabından paylaşarak tüm takipçilerinin yüzünü güldürdü. Kardeşi Selçuk Tektaş’ın kaybının ardından yeğenleriyle sık sık vakit geçirmeye başlayan Alişan, sosyal medya kullanıcılarından alkış almaya devam ediyor.

Hayatları Bir Anda Tepetaklak Oldu!

Bildiğiniz gibi Alişan ve Buse Varol evliliğinin ardından sosyal medyanın en sevdiği çiftleri arasında yer almaya başladı. Kısa süre içinde ailelerine Burak ve Eliz’in de katılmasıyla birlikte Instagram takipçileri tarafından daha da sevilmeye başladılar. Hatta Buse Varol ve Alişan bu yaz birlikte kamera karşısına geçmek için hazırlıklara başlamıştı.

İkiliyi aynı dizide izlemek bizi de oldukça sevindirmişti ancak kaderin Tektaş ailesi için farklı planları vardı. Tüm bu planların arasında, Alişan’ın aynı zamanda menajerliğini yaptığı kardeşi Selçuk Tektaş aniden Koronavirüse yakalandı ve yoğun bakımda entübe edildi. Bir aylık mücadelenin ardından hayata veda eden Selçuk Tektaş’ın kaybı herkesi derinden yaraladı.

Verdiği Sözü Tutuyor!

Bu haberle yıkılan kişilerden biri ise kuşkusuz Alişan oldu. Kardeşini kaybettikten sonra şu sözlerle hem kardeşine veda eden hem de yeğenlerini kendi çocukları olarak gördüğünü söyleyen Alişan herkesin içini yaktı; 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı şimdi 4 çocuğum var artık.. Sen rahat uyu Eyşanım, Ceylanım, Merve’m bana emanet.”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alişan (@alisanofficial)’in paylaştığı bir gönderi

Bugün ise Alişan’ın verdiği sözü tuttuğuna bir kere daha şahitlik yaptık. Selçuk Tektaş’ın kaybının ardından bir gün bile yeğenlerini yalnız bırakmayan Alişan, bugün tüm ailesiyle birlikte eğlence merkezine giderek vakit geçirdi. Hatta fotoğraf çekerek Instagram hesabında paylaşmayı da ihmal etmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu