Magazin

Alişan’ın Kardeşinin Ölümüne Tepkisi Tartışma Yaratmıştı! Seda Sayan’dan Flaş Konser İtirafı

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, yakın arkadaşı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatının ardından konserlerini iptal etmesiyle gündeme geldi. Demet Akalın gibi isimlerin konserlere devam etmesiyle doğan “vefa” tartışmasına da daha fazla dayanamadı ve patladı!

Ünlü şarkıcı Alişan’ın kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş, Covid-19 nedeniyle uzun süre yoğun bakımda kaldı ve tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Henüz çok genç olan ve iki çocuğunu geride bırakan Selçuk Tektaş’ın ölümü tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Ünlüler camiasında da büyük yankı uyandıran vefatın ardından bir de vefa tartışması başladı. Ece Erken yıllardır küs olduğu Alişan’a Instagram’dan zeytin dalı uzatınca “reklam yapmakla” suçlandı ve tartışmalar başladı. Seda Sayan da konserlerini iptal ettiğini söyleyince ortalık iyice karıştı! Çünkü Alişan’ın aylarca birlikte program sunduğu ve “ortim” dediği Demet Akalın, konser vermeye tam gaz devam etti.

Zehir Zemberek Açıklamalar

Seda Sayan’ın konserlere ara vermesi, Alişan’ın diğer arkadaşlarını zor durumda bıraktı ve özellikle Demet Akalın için “paragöz” iması yapıldı. Öte yandan, Seda Sayan’ı reklam yapmakla suçlayanlar da oldu. Bu konudaki en zehir zemberek açıklama ise Lerzan Mutlu’dan geldi!

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Lerzan Mutlu (@lerzanmutlu)’in paylaştığı bir gönderi

Bir ölünün üstünden bile haber olmak için yalan yanlış haberler yaptırıyorsunuz ya! Tüh, hepinize yazıklar olsun! Kahramanlık yapacağım diye sahte kahramanlar sizi! Evde de göremedim, cenazede de sizi, tatilini yarım bırakıp bile dönmeyen, halkı kandıran sahte kahramanlar sizi! Bari burada reklam yapmayın, tüh, yazıklar olsun!” diyen Lerzan Mutlu’nun yalancı dediği ismin Seda Sayan olduğu söyleniyordu. Çok geçmeden Seda Sayan’dan bu konser muammasına bir açıklama geldi.

İptal Etmemiş

Seda Sayan, konserlerini iptal ettiğini söyleyen magazin sayfalarına “Yeter” diye isyan etti ve durumu açıkladı. “Bu haber böyle yapıldı, gelen teklifleri 15 Ağustos sonrasına çevirdim anlamında. Ben ‘Konser iptal ettim’ demedim. Hayretle izliyorum yazılanları. Ayrıca bir sanatçı alınmış bir konseri mücbir sebep göstermeden iptal edemez.” sözleriyle Demet Akalın’ı da aklamış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu