Magazin

Alişan’ın Kardeşi Vefat Ettiğinde 40 Gün Sahne Almayan Seda Sayan Coşkun Yıldız’ın Vefatından Sonra Programa Çıkınca Olanlar Oldu!

Star TV’de sabah programı yapmaya başlayan Seda Sayan, geçtiğimiz hafta Demet Akalın’ın arkasında kalarak kötü bir başlangıç yapmıştı ancak bu hafta daha da kötü başladı üstelik sebebi reytinglerde değil! Seda Sayan’ın ablasının eşi Coşkun Yıldız’ı kaybeden Seda Sayan, acı haberi aldıktan saatler sonra canlı yayına çıktı. Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş hayatını kaybettiğinde 40 gün boyunca gelen sahne tekliflerini kabul etmeyen Seda Sayan’ın eniştesini kaybettikten sonra canlı yayına çıkması, sosyal medyada olay oldu. Hatta sosyal medya ikiye bölündü! Bazı sosyal medya kullanıcıları Seda Sayan’ın canlı yayına çıkmasına tepki gösterirken, diğerleri ise Seda Sayan’ın doğrusunu yaptığını savundu.

Coşkun Yıldız Hayatını Kaybetti!

Bildiğiniz gibi Seda Sayan tüm ailesini desteklemekten asla geri durmayan biri. Yeğeni Eda Gök, uzun yıllardır Esra Erol’un programlarında stüdyo şefliği yapıyor. Eniştesi Coşkun Yılmaz ise Seda Sayan’ın “Evleneceksen Gel” programında orkestra şefiydi. Her daim ailesini koruyup kollayan ve destek çıkan Seda Sayan geçtiğimiz yıl aldığı haberle yıkıldı. Geçtiğimiz Şubat ayında Muğla’nın Milas ilçesinde motosikletiyle yolda giden Coşkun Yıldız’a arkadan gelen bir otomobil çarpınca, Coşkun Yıldız ağır yaralandı.

Hemen Muğla Milas Devlet Hastanesine kaldırılan Coşkun Yıldız’ın en büyük destekçileri ise eşi ve Seda Sayan’dı. Hatta Seda Sayan, ablası ve eniştesinin 15. evlilik yıldönümlerini de hastanede çektiği bir video ile kutlamayı ihmal etmemişti. Tüm bunların ardından herkes Coşkun Yıldız’ın iyileşeceğini düşünüyordu ancak kötü haber geçtiğimiz gece geldi. Hastanede hayatını kaybeden Coşkun Yıldız’ın kaybı ünlüler camiasını da oldukça üzdü.

Seda Sayan’a Tepki!

Seda Sayan’ın ise bu acı haberden hemen sonra Star TV’deki programına devam etmesi sosyal medyada tepki çekti. Canlı yayında eniştesi için şu sözleri söyledi; “Mart ayından beri yaşam mücadelesi veriyordu. Milas Devlet Hastanesine kaldırıldığında neredeyse ölü gibiydi. Orada bizim müsaademizle müdahale edildi. Beyin birkaç yerden kanama yaptığı için müdahale edildi. Sonra biraz kendine geldi hayata tutundu. Çok iyi bakıldı ama çok zayıf düştü hep elimiz üzerindeydi. Allah çektirmedi, Allah sevdiklerini yanına alırmış. Çok iyi baktık… Ben onu çok severdim. Sahnemde, televizyonda, tatilde yanımdan ayırmadığım bir adamdı. O kadar üzgünüm ki. Hakkın rahmetine kavuştu. Başımız sağ olsun…” Ancak sosyal medya kullanıcıları Seda Sayan’a tepki göstermekten geri durmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu