Magazin

Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’tan Kötü Haber Var! Buse Varol Sosyal Medyada Duyurdu: Selçuk Tektaş Malesef…

Zor günler Taktaş ailesinin peşini bırakmadı. Covid sebebiyle yoğun bakımda yatan Selçuk Tektaş’tan kötü haber geldi! Buse Varol sosyal medya hesabından duyurdu; hiç umut yok!

Tektaş Ailesinin Güzel Günleri Geride Kaldı

Tektaş ailesi son dönemlerde oldukça keyifli zamanlar geçiriyordu. Özellikle doğum günü, evlilik yıldönümü, anneler ve babalar günü gibi zamanlarda yaptıkları kutlamalar ve ufak jestler, gören herkesi imrendirirken aile bağlarının ne denli güçlü olduğunu gözler önüne seriyordu.

Magazin gündeminde bile yer bulan bu kutlamalar sonrası Tektaş ailesine nazar değdi. Herkesi ve her sektörü etkileyen covid 19, malesef Tektaş ailesini de vurdu. Şüpheleri üzerine hastaneye giden Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş’ın covid testleri ne yazık ki pozitif çıktı.

Alişan hastalığı küçük belirtilerle ayakta atlatırken, Selçuk Tektaş ne yazık ki bu hikayenin şanssızı oldu. Durumu ağırlaşan Tektaş, hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı. O andan itibaren hastane kapısında ailenin nöbeti başladı. Selçuk Tektaş’ın eşi ve çocukları perişan olurken, Alişan ve Buse Varol, yanlarından bir an bile ayrılmadı.

İlk Açıklamayı Yaşar İpek Yaptı

Tektaş ailesini hastanede ziyaret eden Yaşar İpek, Selçuk Tektaş ile ilgili bir müjde verdi. Doktorların beklediği bazı tepkilerin olduğunu ve Selçuk Tektaş’ın bu tepkileri verdiğini söyleyen Yaşar İpek, herkesi ümitlendirdi. Ancak ümitler uzun sürmedi; kısa süre sonra Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ın entübe edildiğini söyledi.

Buse Varol’dan Kötü Haber Geldi

Bu haberden sonra Buse Varol, kardeşi gibi sevdiği kayınbiraderi için hastane önünde nöbet tutmaya, dua etmeye ve dua istemeye başladı. Hatta onca çaba onca duadan sonra da iyi haber gelemeyince çareyi türbelerde aradı. Dün tekrardan Hz. Yuşa türbesini ziyaret ederek Şelçuk Tektaş için dua eden Buse Varol, kötü haberi de verdi.

Durumunda bir iyileşme gözlenmeyen Selçuk Tektaş, malesef bu bayramı ailesinden uzakta, bilinci kapalı bir şekilde geçirmek zorunda kaldı.Hal böyle olunca aile bütün umutlarını bir sonraki bayrama sakladı. Umuyoruz ki Selçuk Tektaş bir an önce kendine gelir ve ailesi ile birlikte çok bayramların keyfini çıkarır.

Bayram Günü Şaşırtan Karar! Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Artık Bu Şekilde Devam Edecekmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu