Magazin

Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’ın Durumu Ağırlaştı mı? Buse Varol Hala Mucize Bekliyor

Tektaş ailesinin zor günleri devam ediyor. Covid sebebiyle yoğun bakıma alınan Selçuk Tektaş’ın durumu bir türlü düzelmiyor. Buse Varol’un mucize beklentisi herkesi telaşlandırıyor; anlaşıldığı kadarıyla Selçuk Tektaş’ın durumu kötüye gidiyor.

Tektaş Ailesine Nazar Değdi

Birbirine sıkı bağlarla bağlı olan Tektaş ailesi, özellikle birbirlerine gönderdikleri kutlama mesajları ile herkesi duygulandırdı. Birbirlerinin doğum günlerini, anneler ve babalar günlerini, evlilik yıl dönümlerini asla atlamayan ailenin yakınlığı adeta kıskandırdı.

Her özel günde birbirlerine küçük jestler yapan Tektaş ailesi bu yıl pandemi sebebiyle bütün kutlamalarını sosyal medya hesapları üzerinden yaptı. Bir araya gelemeseler de sevgilerini ve bağlılıklarını ifade eden aileye sonunda nazar değdi.

Covid Testleri Pozitif Çıktı!

Birkaç hafta önce Selçuk Tektaş’ın rahatsızlanması üzerine, Alişan ve kardeşi hastaneye giderek Covid testi yaptırdı. Ne yazık ki korktukları başlarına geldi ve testleri pozitif çıktı. Alişan hafif belirtilerle ayakta atlatırken Selçuk Tektaş’ın durumu ağırlaştı ve hastaneye kaldırıldı.

Selçuk Tektaş Entübe Edildi

Yoğun bakıma alınan Selçuk Tektaş’ı ailenin yakın arkadaşı Yaşar İpek hastanede ziyaret etti. Doktoruyla konuştuktan sonra açıklama yapan İpek, Doktorların beklediği bazı reaksiyonların olduğunu ve Selçuk Tektaş’ın bu reaksiyonları gösterdiğini söyleyerek umut verdi, ve dua istedi.

Ancak bu açıklamadan kısa süre sonra Alişan beklenmedik bir şekilde kötü haber verdi; kardeşi Selçuk Tektaş’ın yoğun bakımda entübe edildiğini söyledi. Böylece ailenin acılı bekleyişi daha da korkulu hale geldi. Ellerinden dua etmek dışında bir şey gelmeyen Tektaş ailesi hem dua etti, hem sevenlerinden dua istedi.

Aileye Dua Etmekten Başka Çare Kalmadı

Özellikle de Selçuk Tektaş’ı kendi kardeşinden ayırmayan Buse Varol, Selçuk’unun iyileşmesi için türbelere bile gitti. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar işe yaramadı; Selçuk Tektaş’tan iyi haber gelemedi. Durum bu denli ciddi olunca herkesin gözü bir haber için Alişan ve Buse Varol’a çevrildi.

Buse Varol’un Paylaşımı Korkuttu

Buse Varol’un bugünkü paylaşımı takipçilerini bir hayli korkuttu. Paylaştığı fotoğraf ile mucize dileyen Buse Varol, takipçilerine Selçuk Tektaş’ın durumunun kötüye gittiğini düşündürdü. Ancak güzel oyuncu konu ile ilgili başka bir bilgi vermedi. Dileriz ki Tektaş ailesi kısa zamanda bekledikleri güzel haberi alır ve eski mutlu günlerine döner. Bizler de haber için değil, eğlenceli paylaşımları için Buse Varol’un sosyal medya hesabını ziyaret ederiz.

Aralarına Kara Kedi Girdi! Enis Arıkan’dan Ezgi Mola’ya Şok Eden Masumlar Apartmanı Tehdidi: “Piyasadan silerim…”

Bir Yorum

  1. Yahu Allah aşkına alişan denen adamın kardeşi korona olduysa kimene yav. Böyle habercilik olmaz. Abartmayın artık. Herkes kendi derdine yansın. Neymiş efendim tum türkiye ağlıyormuş gözyaşları sel olmuş. Banane yav BA NA NE. Türkiyedeki basın 5 para etmez. Masa başında oturduklari yerde haber yapıyorlar. Bir tane ucuz haber buluncada günlerce yakasını bırakmıyorlar. Artık yeter bıktırdınız alişandanda kardeşindende. Defolun gidin lan. Sizi haber kaynağından engelliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu