Magazin

Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’ın Cenazesinden Sonra Sessizliğe Gömülen Buse Varol’un Verdiği Kilolar Herkesi Şoke Etti!

Alişan’ın güzel eşi Buse Varol, Instagram’ın en sevilen isimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Eliz’in hamileliği sırasında aldığı kilolarla adından söz ettiren güzel oyuncu; Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatının ardından sessizliğe gömülmüştü. İki aydan uzun süredir Instagram’ı aktif olarak kullanmayı bırakan Buse Varol, yeni yeni gündelik hayatını bizlerle paylaşmaya başladı. Sık sık ayna karşısında çektiği fotoğrafları takipçileriyle paylaşan Buse Varol’un son paylaştığı gönderilerde verdiği kilolar göze çarpıyor.

Selçuk Tektaş’a Bu Sözlerle Veda Etmişti

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Temmuz ayının sonunda Buse Varol, kayınbiraderi Selçuk Tektaş’ı Koronavirüs nedeniyle kaybetti. Hem Selçuk Tektaş hem de eşi Merve Tektaş’la yakın dostluklar kuran güzel oyuncu, kayınbiraderinin cenazesinden sonra Selçuk Tektaş’a şu sözlerle veda etmişti; “Seni hep böyle gülen yüzünle hatırlayacağım canım Selçuk’um. Daha beraber yapacağımız çok şey vardı. Bir ay önce konuşmuştuk Temmuz’un 20-21’inde gideceğimiz yeri. Konuşmuştuk olmadı be Selçuk’um. Burak ammosunu çok özleyecek. Seni hiç unutmayacak. En son gün gördüm ya seni. İyi ki sana seni sevdiğimi söyleme şansı verdi Allah bana. Bu dünyadaki tanıdığım en iyi insan sendin Hiç kalbimi kırmadın. Hep “senin yerin ayrı yengoş” derdin. Senin de kalbimdeki yerin çok büyük ve hiç kapanmayacak. Ömür boyu bu acı içimizde. İyi ki kardeş oldun bana, iyi ki çocuklarımın amcası sen oldun”

Verdiği Kilolarla Gündemde!

Bu sözlerin ardından Instagram’a uzun süre veda eden Buse Varol, aylarca sosyal medyadan uzak durdu ancak yavaş yavaş normal hayatına dönmeye başlayan Tektaş ailesinin gelini Buse Varol, oğlu Burak’ı okula götürürken aynada çektiği fotoğraflarla gözlerden kaçmıyor. Son olarak dün ve bugün paylaştığı fotoğraflarla Instagram’da olay olan Buse Varol’un kısa sürede verdiği kilolar herkesi şaşırttı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu