Magazin

Alişan’ın Eşi Buse Varol’dan Kardeş Bildiği Selçuk’una Ağlatan Veda: İyi ki Seni Sevdiğimi…

Tektaş ailesi acıların en büyüğünü yaşadı! Bayramda kardeşinden ayırmadığı Selçuk Tektaş’a kavuşmayı beklerken, acı haberiyle yıkılan Buse Varol, kayınbiraderine işte böyle veda etti…

Tektaş Ailesinin Mutluluğu Herkesi İmrendirmişti

Hepimizin severek takip ettiği Tektaş ailesi, bütün bir yıl boyunca eğlenceli paylaşımları, bebek sevinçleri, doğum günleri, kutlamaları ile bizleri neşelendirmişti. Pandemi sebebiyle sık sık bir araya gelemeseler de sosyal medya üzerinden birbirlerine gönderdikleri kutlama mesajları, Tektaş ailesinin ne kadar kuvvetli bağları olduğunu göstermişti.

Covid 19 Tektaş Ailesinin de Canını Yaktı

Ancak ailenin mutluluğuna nazar değdi. Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş, yaptırdıkları covid testinden sonra pozitif olduklarını öğrendiler. Alişan ufak tefek belirtilerle hastalığı ayakta atlatırken, kardeşi Selçuk Tektaş ne yazık ki hastaneye kaldırıldı. Covid ile mücadelede yeterli direnci gösteremeyen Tektaş kısa süre sonra yoğun bakıma alındı.

Dualar ve Tedaviler Şifa Vermedi

Aileyi hastanede ziyaret eden Yaşar İpek, doktorların iyileşme aşamasında bekledikleri bazı reaksiyonlar olduğunu ve Selçuk Tektaş’ın bu reaksiyonları gösterdiğini söyleyerek umut vermiş, herkesten dua etmesini istemişti. Ancak bu umut pek de uzun sürmedi. Bu açıklamanın ardından Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ın entübe edildiğini söyledi.

20 gündür hastanede ölüm kalım savaşı veren Selçuk Tektaş için, hastane bahçesinde nöbet başladı. Ailesi onu bir an bile yalnız bırakmadı. Dualar ettiler, dualar istediler, hatta yengesi Buse Varol türbelere bile gitti, ancak ne yazık ki bu çabalar Selçuk Tektaş’a şifa vermedi.

Buse Varol Selçuk’una Böyle Veda Etti

Salı gecesi verdiği yaşam savaşında yenik düşen Selçuk Tektaş, sevenlerini yasa boğdu. Kedisini tanıyan herkesin içinde kocaman bir boşluk bırakıp giden Selçuk Tektaş’a tüm sanat camiasından veda paylaşımları, sosyal medyayı doldurdu. Bu vedaların en can acıtanı ise yengoşu Buse Varol’dan geldi. Selçuk Tektaş’ı öz kardeşinden ayırmayan Buse Varol, Selçuk’una işte böyle veda etti…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu