Magazin

Alişan’ın Eşi Buse Varol Selçuk Tektaş’ın Özlemine Daha Fazla Dayanamadı Sonunda Instagram’dan İsyan Etti: “Çok…”

Alişan’ın 41 yaşındaki erkek kardeşi Selçuk Tektaş, Koronavirüs nedeniyle önceki günlerde hayatını kaybetti. Selçuk Tektaş’ın kaybı başta Tektaş ailesi olmak üzere sanat camiasından pek çok kişiyi hüzüne boğdu. Bunun nedeni ise Selçuk Tektaş’ın Alişan’ın hem kardeşi hem de menajeri olmasıydı! Yıllardır birlikte çalışan iki kardeş birlikte kazanıyor ve birlikte harcıyordu. Bu sayede birlikleri ve kazançları her daim ortaktı. Birçok ünlüyle tanışan ve arkadaş olan Selçuk Tektaş’ın kaybı herkesi derinden yaraladı.

Elbette en çok üzülen kişiler Selçuk Tektaş’ın ailesiydi. Başta Alişan olmak üzere, Merve Tektaş, kızları Eyşan ve Ceylan, ardından da Alişan – Buse Varol çifti cenazede gözyaşı döktü. Cenazeden sonra ise Alişan, Instagram’dan hesabında kardeşine şu sözlerle veda etti; “Abim bizi öksüz bıraktım gittin… Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın herşeyimdin… Ben şimdi sensiz ne yapacağım.. Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi… Allah’ım seni bizden daha çok istedi yanına aldı… 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı, şimdi 4 çocuğum var artık… Sen rahat uyu Eyşanım, Ceylanım, Merve’m bana emanet… Seni çok seviyorum abim… Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim… Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um… Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin İnşallah…”

Alişan ve Kardeşi

Buse Varol’un Hüzünü!

Buse Varol ise kayınbiraderine Instagram’dan uzun bir veda mesajı yayınladı; “Seni hep böyle gülen yüzünle hatırlayacağım canım Selçuk’um. Daha beraber yapacağımız çok şey vardı. Bir ay önce konuşmuştuk Temmuz’un 20-21’inde gideceğimiz yeri. Olmadı be Selçuk’um. Burak ammosunu çok özleyecek. Seni hiç unutmayacak. En son gün gördüm ya seni. İyi ki sana seni sevdiğimi söyleme şansı verdi Allah bana. Bu dünyadaki tanıdığım en iyi insan sendin. Hiç kalbimi kırmadın. Hep “senin yerin ayrı yengoş” derdin. Senin de kalbimdeki yerin çok büyük ve hiç kapanmayacak. Ömür boyu bu acı içimizde. İyi ki kardeş oldun bana, iyi ki çocuklarımın amcası sen oldun”

Bugün ise yine Instagram’dan kayınbiraderine özlemini dile getiren Buse Varol; “Çok özledim” notuyla Selçuk Tektaş’la fotoğrafını paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu