Magazin

Alişan’ın Eşi Buse Varol Görenleri Şaşkına Çevirdi: Yeni Tarzıyla Karşımıza Çıkan Güzel Oyuncudan Sürpriz Proje!

Instagram’ın sevilen simalarından Buse Varol, yeni tarzı ve verdiği kilolarla magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Sık sık Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ve videolarla günümüzü şenlendiren güzel oyuncu, bugün Instagram’ın ünlü geçmişe gitme akımı TBT yaparak, yakın geçmişten fotoğraflar paylaştı hem de sürpriz fotoğaf çekimiyle herkesi şaşırttı!

TBT Akımı Geldi!

Bildiğiniz gibi Tektaş ailesi, Selçuk Tektaş’ın kaybını atlatmaya çalışıyor. Özellikle de hem kardeşini hem de menajerini kaybeden Alişan’ın yüzündeki acı ve keder sık sık sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekse de, Alişan kendi ailesi ve özellikle de Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş, kızları Eyşan ve Ceylan için ayakta durmaya, çalışmaya devam ediyor.

Önceki günlerde tüm ailesini bir araya toplayan Alişan, yeğenlerini bir an olsun yanında ayırmıyor. Kızların mutluluğu için alışveriş yapan ve sevdiği ünlülerle tanıştıran Alişan’ın bu çabası sosyal medya kullanıcılarından alkış toplamasına neden oluyor. Zor da olsa, yaslarını atlatmaya çalışan Tektaş ailesinin biricik gelini Buse Varol ise Eyşan ve Ceylan’ı kendi çocuklarından ayırmıyor.

Buse Varol’dan Sürpriz Proje!

Hatta Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş’la yakından ilgilenmeye devam eden Buse Varol, eltisiyle bol bol vakit geçiriyor aynı zamanda Eyşan ve Ceylan da vakitlerinin büyük bir bölümünü amcalarının evinde yani Alişan ve Buse Varol’un evinde geçiriyor. Bugün ise Buse Varol, Instagram’ın “Hey gidi günler hey” konsepti olan TBT gününü kaçırmayan Buse Varol, hem yakın geçmişte, Merve Tektaş, Eyşan, Ceylan ve çocuklarıyla gittiği kısa tatilden görüntüler paylaştı hem de sürpriz bir fotoğraf çekimini de paylaşmayı ihmal etmedi.

Bildiğiniz gibi Selçuk Tektaş’ın vefatından önce Buse Varol ve Alişan yeni bir dizi projesi için kamera karşısına geçecekti. Bakalım güzel oyuncunun bir sonraki hamlesi ne olacak?

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Buse Tektaş (@busewarol)’in paylaştığı bir gönderi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu