Magazin

Alişan’dan Çalışmalara Son Hız Devam: Eşi Buse Varol’u Evde Bırakan Alişan Bakın Soluğu Nerede Aldı!

Alişan, Türk magazin dünyasının en sempatik ve en sevilen sanatçılarından biri. Ünlü isim son zamanlarda oldukça zorlu zamanlar geçiriyor olsa da eski iş yoğunluğuna yavaş yavaş dönen Alişan, bir yandan da oğlu Burak’ın okula başlamış olmasının sevincini yaşıyor. Şimdilerde evinden ve ailesinden uzak olan Alişan geçtiğimiz saatlerde paylaştığı Instagram hikayesi ile takipçilerini oldukça şaşırttı. Ailesini evde bırakan Alişan, bakın hangi ülkeye gitti!

Kardeşini Toprağa Vermişti

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alişan (@alisanofficial)’in paylaştığı bir gönderi

Alişan, geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş’ı Covid-19 nedeniyle kaybetmişti. Selçuk Tektaş, yoğun bakım mücadelesini kazanamamıştı ve bu durum bütün sanat camiasını yasa boğmuştu. Uzun süre yas tutan ve sessizliğini koruyarak kardeşinin mezarının başından ayrılmayan Alişan, her ne kadar derin bir acı duymaya devam etse de eski yoğunluğuna da yavaş yavaş dönmeye başladı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alişan (@alisanofficial)’in paylaştığı bir gönderi


Sahne almaya ve sevenleri ile buluşmaya başlayan Alişan, farklı şehirlerde binlerce insanla bir araya geliyor ve izleyicilerine güzel saatler yaşatıyor. Bir yandan iş temposuna kendini kaptıran Alişan, bir yandan da oğlu Burak’ın okul heyecanına ortaklık ediyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alişan (@alisanofficial)’in paylaştığı bir gönderi


Oğlu anasınıfına başlayan Alişan, hem yeğenlerinin hem de oğlunun mutluluklarına şahitlik ediyor olsa da bu mutlu zamanlarda araya ufak tefek ayrılıklar da girmiyor değil. Geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından takipçileri ile bindiği uçağın fotoğrafını paylaşan Alişan, bakın soluğu nerede almış!

Bakü Yolcusu Kalmasın!

Alişan

Alişan Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye gittiğini bu Instagram hikayesi ile duyurdu ve takipçilerini şaşırttı. Bakü’ye iş gerekçesiyle gittiği düşünülen Alişan, orada da hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu