Magazin

Alişan Yine Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Gözyaşlarına Boğdu: “Böyle Siyah Beyaz Kaldık!”

Alişan ve eşi Buse Varol, Temmuz ayından beri oldukça zor zamanlar geçirdi. Tam çiftin acılı günleri sona erdi derken Alişan’ın sosyal medya hesabında yaptığı o paylaşım hepimizin içini eritti.Alişan’ın takipçileri o fotoğrafı gördükten sonra göz yaşlarına hakim olamadı.

Tektaş Ailesinin Mutluluğuna Nazar Değdi

Alişan ve eşi Buse Varol’un evliliği yıllardır dillerden düşmedi. Evlendikten sonra arka arkaya iki çocuk sahibi olan genç çift, ailelerine düşkünlükleri ve eğlenceli paylaşımlarıyla sosyal medyanın gözdesi haline geldi. Özellikle Alişan’ın ailesi ile Buse Varol arasındaki bağ, tüm Türkiye tarafından taktir edildi.

Doğum günlerinden evlilik yıl dönümlerine kadar her özel günü kutlayan ve birbirlerine jestler yapmaktan geri kalmayan Tektaş ailesinin mutluluğuna ne yazık ki nazar değdi. Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş’ın, Haziran ayının son günlerinde yaptırdıkları covid testi ne yazık ki pozitif çıktı. Alişan hastalığı ufak tefek belirtilerle ayakta geçirirken, kardeşi Selçuk Tektaş hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı.

Alişan ve Buse Varol Aileleri İçin Ayağa Kalktı

Tam 21 gün boyunca ölüm kalım savaşı veren Selçuk Tektaş, ne yazık ki daha fazla savaşamayarak Kurban Bayramı’nın ilk günü hayatını kaybetti. Bu acıyla sarsılan Tektaş ailesinin hayatı resmen alt üst oldu. Bir süre kabuğuna çekilen Alişan ve eşi Buse Varol, Selçuk Tektaş’ın emanetlerine sahip çıkmak zorundaydı. Ünlü çift bunun için de gerekeni yaptı.

Sorumluluk bilinciyle eski yaşantısına dönen çift, Selçuk Tektaş’ın acılı eşine ve çocuklarına sahip çıktı. Buse Varol Instagram tanıtımlarına, Alişan ise konserlere başladı. Tam çiftimiz normale döndü derken Alişan’ın bugün yaptığı paylaşım yine yürekleri dağladı.

Alişan’ın O Paylaşımı Yürekleri Dağladı

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alişan (@alisanofficial)’in paylaştığı bir gönderi


Annesi ve kardeşi Selçuk Tektaş ile çekilen bir fotoğrafını siyah beyaz şekilde sosyal medya hesabında paylaşarak ” Belki de bu son içten güldüğün fotoğrafımızdı. Biliyorum ne sen ne babam artık hiç böyle gülemeyeceğiz dolu dolu. Sadece torunlarınız için tebessüm edeceksiniz. Böyle siyah beyaz kaldık. Ben nasıl Selçuk için, çocuklarım için yaşıyorsam; siz de bizim için ayakta kalın olur mu? Hepimizin size ihtiyacı var. Ne mutlu size, ne mutlu bize ki; arkasından en ufak bile kötü söz söyletmeyen ve hergün yaptığı bir iyilikle dua alan, cennetlik bir evlat yetiştirmişsiniz. Allah sizden razı olsun annem,babam..” notunu ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu