Magazin

Alişan ve Tektaş Ailesi Sağlık Sorunları mı Yaşıyor? Buse Varol’un Instagram Paylaşımı Kafaları Karıştırdı: “Şifa..”

Güzel oyuncu Buse Varol, Instagram hesabında çocukları Burak ve Eliz için yaptığı çorbayı paylaştı. Çocukları ve eşi için sık sık mutfağa giren Buse Varol’un hamaratlığı herkesin dilinde ancak güzel oyuncu paylaştığı bu karenin üzerine yazdığı yazı ile herkesin kafasını karıştırdı! “Şifa olsun” notunu düşen Buse Varol’ların evinde umarız ki herkes sağlıklıdır!

2018’den Beri Hayatımızda!

Instagram’da ki paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Buse Varol, kayınbiraderi Selçuk Tektaş’ı kaybettikten sonra sessizliğe gömülmüştü. Uzun süre Instagram hesabını aktif olarak kullanmayan güzel oyuncu artık eski temposuna dönmeye başladı. İkinci çocuğu Eliz’in doğumundan sonra kilolarıyla gündeme gelen Buse Varol, şimdilerde fit görüntüsü ile herkese parmak ısırtıyor!

Bildiğiniz gibi Buse Varol 2018 yılında Alişan’la nikah masasına oturmasının ardından birden bire fenomen haline geldi. Pek çok kişinin favori çiftleri arasında olan Alişan ve Buse Varol, evlendikten sonraki 3 yıl içinde hayatlarına Burak ve Eliz’i de ekleyerek 4 kişilik çekirdek bir aile olarak yollarına devam etmeye başladı.

Buse Varol Kafaları Karıştırdı!

Hatta Buse Varol ve Alişan bu yaz, yeni dizileri için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyordu ancak hiçbir planları istedikleri gibi gitmedi, hayatları bir anda alt üst oldu. Alişan’ın erkek kardeşi ve aynı zamanda menajerliğini yapan Selçuk Tektaş, Koronavirüse yakalandı ve hayatını kaybetti. Bu acı haberin ardından yıkılan Tektaş ailesi şimdilerde yaralarını sarmaya çalışıyor.

Ailenin gelini Buse Varol ise eltisi Merve Tektaş’ın en büyük destekçileri arasında yer alıyor. Sık sık yeğenleri Eyşan ve Ceylan’la İlgilenen Buse Varol artık Instagram’ı aktif kullanmaya başladı. Bugün çocukları için yaptığı çorbanın tarifini veren güzelimizin on parmağında on marifet! Ancak güzel oyuncunun paylaştığı karenin üzerine “Şifa olsun” notunu düşmesi, ev ahalisinin sağlık sorunları yaşadığını mı gösteriyor bilemiyoruz. Umarız Tektaş ailesindeki herkes iyi ve sağlıklıdır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu