Magazin

Alişan ve Buse Varol’dan Sonra Masterchef’in Sempatik Jürisi Danilo Zanna’ya da Bayram Zehir Oldu: Annesini…

Masterchef Türkiye ilk 16’yı seçip yarışmaya başlamadan, şefler son bir tatile çıktı. Somer şef Bodrum Alaçatı arasında mekik dokurken Mehmet şef yeni açılan restoranında çalışmayı seçti. Danilo Zanna ise ailesiyle birlikte göcek koylarını fethetmeye gitti. Ancak Danilo şefin başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi.

Masterchef Sezona Bomba Gibi Başladı

Masterchef Türkiye 2021 sonunda beklendiği gibi sezona başladı. Bir süre şeflerin jüri olarak yarışmada yer almayacakları ile ilgili iddialar ortaya atılsa da korkulduğu gibi olmadı. Öncelikle Mehmet Yalçınkaya’nın, geçen yıl yapılan ifşalardan sonra yarışmada yer almak istemediği konuşuldu.

Kızı ile birlikte youtube kanalında sık sık boy göstermesi de bu iddiaları destekler gibiydi. Ancak Mehmet şef yeni sezonun başlaması ile birlikte Masterchef’in jüri koltuğundaki yerini aldı. Ayrılacağı konuşulan bir diğer isim ise Danilo Zanna idi. Danilo şef hakkındaki bu dedikoduların kaynağı ise, sezon arasında yer aldığı reklamlar oldu. Danilo şef konu ile ilgili bir açıklama yapmadı ancak bu sezon da jüri üyeleri arasındaki yerini aldı.

Somer Şef’in ayrılacağı söylentileri ise istemli bir ayrılma değildi. Pandemi sebebiyle kapanmalar ve yasaklar başlayınca Somer şefin Avustralya’dan Türkiye’ye gelişi riske girdi. Ancak onun akıbeti de korkulduğu gibi olmadı. Kapılar açılınca Somer şef kendini Türkiye’ye attı ve jürideki yerini aldı.

Böylece Masterchef Türkiye 2021 tüm hızıyla başladı. Yarışmaya yetenekli yarışmacıların ve rengarenk tabakların yanı sıra şeflerin sempatik tavırları da renk kattı. Özellikle Danilo şefin Türkçesi ve kelimeleri sık sık karıştırması, izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.

Danilo Zanna’ya Bayram Zehir Oldu

Bayram boyunca takipçileri ile sosyal medya hesaplarında buluşan Danilo şef, zor günler yaşadı. Başına gelen talihsizlik Zanna ailesine bayramı zehir etti. Tam da tatilin en güzel yerinde Danilo Zanna’nın annesini örümcek ısırdı!

Danilo şefin annesi örümcek ısırığına alerjik reaksiyon gösterince hemen hastaneye kaldırıldı. İlaç ve serumla tedavi edilen Danilo Zanna’nın annesi kısa sürede sağlığına kavuştu. Danilo şef annesi ile birlikte o anları sosyal medya hesabında anlattı. Annesinin en az Danilo Zanna kadar güzel Türkçe’si de izleyenleri şaşırttı.

Rezil Oldu! Cam Tavanlar’ın Cem’i Kubilay Aka’nın Küfürlü Paylaşımı Sosyal Medyayı Karıştırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu