Magazin

Alişan ve Buse Varol Çiftine Acı Günlerinde Beklenmedik Destek: Ece Erken’den Olay Olacak Adım Geldi!

Covid-19 nedeniyle kardeşini kaybeden Alişan şimdilerde çok zor zamanlar geçiriyor. Bir aylık yoğun bakım mücadelesini atlatamayan Selçuk Tektaş geçtiğimiz saatlerde toprağa verildi ve bu durum magazin camiasını yasa boğdu. Alişan ve Buse Varol’u bu zor zamanlarında dostları yalnız bırakmazken bir atak da Ece Erken’den geldi. İkili arasında uzun zamandır süren küslük bitiyor mu?

Yoğun Bakım Sürecine Hep Birlikte Şahit Olduk

Alişan ve Kardeşi

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş bundan tam bir ay önce Covid-19 nedeniyle yoğun bakıma kaldırılmış, Alişan ve Buse Varol için zorlu bekleyiş başlamıştı. Kötü haberi öğrenir öğrenmez apar topar tatillerini yarıda bırakarak yoğun bakım kapısında nöbete başlayan çift, Selçuk Tektaş’ın iyileşebilmesi için her yolu denemişti. Buse Varol türbe türbe gezerek Selçuk Tektaş için şifa dilemiş, bu anları Instagram hesabından takipçileri ile paylaşmıştı. Maalesef acı haber dün sabah saatlerinde geldi ve Selçuk Tektaş’ın vefat ettiği öğrenildi. Demet Akalın başta olmak üzere, dostları Alişan’ı bu zor gününde yalnız bırakmadı.

Demet Akalın ile Barışmış, Ece Erken ile Küsmüştü!

ece erken alisan

Alişan ve Ece Erken’in 20 yılı aşan köklü bir dostlukları var. Durum böyle olunca ikili birbirlerini iyi ya da kötü hiçbir zaman yalnız bırakmıyordu. Sabah akşam birlikte vakit geçiren ikilinin arası, Alişan’ın Demet Akalın ile barışmasıyla bozulmuştu. Ece Erken Alişan’ı, hainlikle suçlamıştı. Yakın dostlar uzun süredir konuşmazken, Alişan’ın kardeşinin vefat etmesiyle beklenmeyen hareket Ece Erken’den geldi. Bu zor zamanlarda eski dostunu unutmayan Ece Erken, Instagram hesabından Alişan’a seslendi.

Eymen Yeterince Sensiz Büyüdü!

Ece Erken

Ece Erken ilk olarak içlerinde Alişan’ın, Buse Varol’un ve Selçuk Tektaş’ın yer aldığı bu fotoğrafı paylaştı. Fotoğrafı görenler Ece Erken’in Selçuk Tektaş’la da yakın olduğunu anlamış oldu.

Alişan

Attığı Instagram hikayesinde Selçuk Tektaş’ın ölümü ile ilgili olarak duygularını ifade eden Ece Erken, ağlama krizi geçirdiğini dile getirdi. Ece Erken’in ”Kardeşim Alişan!” demesi gözlerden kaçmadı ve ikilinin bu acı zamanlarda bir arada oldukları anlaşıldı.

Ece Erken

Oğlu Eymen’in de Alişan’a ne kadar önem verdiğini vurgulayan Ece Erken, Alişan’ı ne kadar çok sevdiğini dile getirdi. Dostluklarının daha uzun yıllar süreceğini söyleyen Ece Erken, Alişan’ı teselli etmeyi unutmadı. Biz de Alişan ve ailesine baş sağlığı diliyoruz.

Magazin Kraliçesine Nazar Değdi: Seren Serengil’in Başına Gelmeyen Kalmayınca Ulu Orta Tehditler Savurdu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu