Magazin

Alişan ve Buse Varol Çifti Acı Günlerinde Şifa Bekleyen İnsanları Unutmadı: Bu Hareketi Duygulandırdı!

Alişan, magazin dünyasının en samimi ve sevilen isimlerinden biri. Ünlü oyuncu genellikle gündeme eğlenceli tavırları ve Buse Varol’la olan ilişkisi ile gelirken bu sefer çok acı bir haberle geldi. Covid-19 nedeniyle bundan bir ay önce kardeşi Selçuk Tektaş yoğun bakıma kaldırılan Alişan, bundan birkaç gün önce kardeşini toprağa verdi. Acı haber magazin dünyasına bomba gibi düştü, büyük bir hüzün yarattı.

Umutlu Bekleyiş Sürüyordu

Alişan ve Buse Varol çifti bu zorlu dönemlerinde hiçbir zaman umutsuzluğa düşmemişlerdi. Kardeşinin yoğum bakımda olduğu haberini veren Alişan, ilk günden itibaren takipçilerinden bol bol dua etmelerini istemişti. Buse Varol’da türbe türbe gezerek eşinin kardeşi için bolca dua etmiş ve bu anları sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Çift, Selçuk Tektaş’ın iyileşmesini dört gözle beklerken ne yazık ki acı haber geldi. Selçuk Tektaş yoğun bakımdaki mücadelesini kazanamadı ve hayata gözlerini yumdu.

Herkes Büyük Bir Şaşkınlık Yaşadı

Selçuk Tektaş’ın ölüm haberi büyük bir şok etkisi yarattı. Alişan ve dostları, Tektaş’ın iyileşmesini beklerken böyle kara bir haberi alınca yasa boğuldular. 2 gün önce toprağa verilen Selçuk Tektaş’ın cenazesinde, ünlü isimler Alişan’ı yalnız bırakmadı. Alişan’ın bir süredir küs olduğu, Ece Erken gibi eski dostları da Alişan’ın yanında olmayı ihmal etmedi. Hala büyük bir acı yaşayan Alişan ve Buse Varol, Instagram hesaplarından yaşadıkları acıyı paylaşmaya devam ediyor. Buse Varol, Selçuk Tektaş’a veda ettiği bir yazıyı yayımlarken, Alişan ise bugün attı Instagram hikayesi ile şifa bekleyen tüm hastalara dua etti.

Cuma Mesajı Duygulandırdı

Alişan

Ünlü sanatçı bugün paylaştığı Instagram hikayesi ile bir yandan cuma mesajı atarken bir yandan da şifa bekleyen tüm insanlara şifa diledi. Kardeşinin vefatı nedeniyle oldukça zorlu günler geçiren Alişan, başka kimsenin bu acıyı yaşamasını istemiyor anlaşılan. Biz de Alişan ve ailesine sağ sağlığı diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu