Magazin

Alişan Merhum Kardeşi Selçuk Tektaş’ın Emanetlerine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor: Tektaş Ailesi Birbirine Kenetlendi!

Alişan ve Buse Varol çifti, sosyal medya hesaplarında paylaştıkları son gönderilerle birlikte hepimizin hem içini ısıttı hem de kalbini acıttı! Geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan’ın tek derdi kendi çocuklarından ayırmadığı yeğenleri. Yeğenlerini bir an olsun yanından ayırmayan Alişan, bugün tüm ailesiyle birlikte geçirdiği eğlenceli anları Instagram hesabından paylaştı. Tektaş ailesinin mutlu pozları sosyal medya kullanıcılarının hem içini ısıttı hem de yüreklerini sızlattı. Alişan’ın kardeşinin emanetlerine gözü gibi bakması herkesi duygulandırmaya devam ediyor.

Acı Haberle Sarsılmışlardı

Bildiğiniz gibi Alişan’ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri Selçuk Tektaş, önceki aylarda hayatını kaybetti. İki kardeşin ailecek birbirleriyle yakın dostluklar içinde olduğunu biliyorduk. Özellikle de birlikte çalışan ve birlikte kazanan kardeşler tüm hayatlarını omuz omuza geçirmişti ancak Koronavirüs iki kardeşi birbirinden ayırdı. Koronavirüs testi pozitif çıkan Selçuk Tektaş’ın durumu ağırlaşınca apar topar hastaneye götürülmüştü.

Alişan ve Kardeşi

Yoğun bakıma alınan ve entübe edilen Selçuk Tektaş için hem Alişan hem de Buse Varol ellerinden geleni yapmaya çalıştı. Her gece türbelerde dualar eden Tektaş ailesi acı haberle yıkıldı. Kurban Bayramında Selçuk Tektaş’ı kaybeden ailenin yası sosyal medya kullanıcılarını da etkiledi. Selçuk Tektaş’ın kızları Eyşan ve Ceylan’ı bundan sonra kendi çocuğu gibi görmeye başlayan Alişan, yengesi Merve Tektaş’ı da kardeşi yerine koydu.

Alişan’ın Çırpınışları Devam Ediyor

Yeğenlerinden bir an olsun ayrılmayan Alişan, kızların mutluluğu için çırpınmaya devam ediyor. Son olarak Hande Erçel ve Kerem Bürsin’le yeğenlerinin zaman geçirmesini sağlayan Alişan, bugün paylaştığı aile pozlarında da yeğenlerine olan sevgisini göstermekten geri durmadı.

Evlerinin bahçelerinde Buse Varol, Burak, Eliz, Eyşan ve Ceylan’la fotoğraflar çeken Alişan, “Her şeylerim” notuyla Instagram hesabında paylaştı. Tektaş ailesi yaslarını birbirlerine kenetlenerek atlatmaya çalışıyor. Alişan’ın bu tavırları ise sosyal medya kullanıcı tarafından oldukça seviliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu