Magazin

Alişan Merhum Kardeşi Selçuk Tektaş’ın Anısını Yaşatmaya Devam Ediyor! Duygusal Anlarını Instagram’da Paylaştı: “Allah…”

Geçtiğimiz aylarda hem kardeş hem de menajeri Selçuk Tektaş’ı kaybıyla sarsılan Alişan, ailesi ve çocukları için ayakta durmaya çalışıyor. Kardeşinin çocukları Eyşan ve Ceylan’ı bir an olsun yanından ayırmayan Alişan günlerini ailesiyle birlikte geçirmeyi tercih ediyor. Bu zorlu günlerde yeğenlerine ve ailesine sıkı sıkı sarılan ünlü şarkıcının koyu bir Fenerbahçeli olduğunu bilmeyen yoktur. Alişan’ın merhum kardeşi de en az abisi kadar koyu Fenerbahçeliydi, hatta öyle ki tabutuna bile Fenerbahçe bayrağı örtülmüştü.

Fenerbahçe taraftarı da sık sık camialarının sevilen ismi Selçuk Tektaş’ı anmayı ihmal etmiyor. Geçtiğimiz günlerde Selçuk Tektaş’ın devasa posterini yaptıran Fenerbahçeliler, dün ise yine Selçuk Tektaş’ı unutmadı. Fenerbahçe taraftarının bu jesti karşısında duygulanan Alişan ise Instagram’dan kardeşinin anısını yaşatan bu kişilere teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Alişan Bu Sözlerle Veda Etmişti!

Bildiğiniz gibi Alişan, merhum kardeşi Selçuk Tektaş’ın kaybının ardından yıkılmış ve kardeşine şu sözlerle veda etmişti; “Bugün 7. Gün.. ve sen benim kalbimde bir ömür kalacaksın kardeşim. .O kadar dua aldın ki herkesten ve almaya devam ediyorsun ki, eminim Allah’ım seni en güzel yerde misafir ediyordur.. Annen, baban, eşin, çocukların, Yegenlerin, kuzenlerin, akrabaların, dostların, arkadaşların ve biz seni hiç bitmeyecek bir özlemle ve dualarla her zaman anacagız.. Hep bu gulumsemenle kalacaksın aklımda.. Allah’ım senin mekanını cennet eylesin İnşallah. Seni çok seviyorum canım kardeşim.. Başlayacağım biyerden ama ne zaman nasıl başlayacağım bilmiyorum.. Hepimiz hep sen varsın gibi bir yerden başlayacağız tekrar.. Hiç gitmemişsin gibi….”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu