Magazin

Alişan Kötü Günleri Bir Türlü Unutamıyor: Kendi Yaşadıklarını Başkaları Yaşamasın Diye Bakın Ne Yaptı!

Alişan, Türk magazininin en sevilen isimlerinden biri. Eşi Buse Varol’la birlikte oldukça takip edilen ünlü sanatçıyı, biz mutlu ve neşeli halleriyle görmeye alışsak da ne yazık ki Alişan son dönemlerde oldukça zorlu zamanlar geçiriyor. Kardeşini toprağa veren ve bu nedenle derin bir acı yaşayan Alişan, yavaş yavaş eski hayatına dönmeye çalışsa da yaşadığı büyük acı bir türlü dinmiyor. Yaşadığı acıyı başkalarının yaşamasını istemeyen Alişan, hasta yakınlarını ve şifa bekleyenleri unutmuyor.

Alişan’ın Büyük Sınavı!

Covid-19 hepimizi olumsuz etkiledi. Özellikle sevdiklerini bu hastalık nedeniyle kaybeden insanlar için çok büyük bir acı kaynağı oldu. Alişan da sevdiklerini kaybeden isimlerden biri oldu.


Erkek kardeşi Selçuk Tektaş’ı Covid-19 nedeniyle kaybeden Alişan, bu acı haberin ardından derin bir sessizliğe gömüldü ve yas tuttu.


Ünlü sanatçıyı bu zorlu zamanlarında yalnız bırakmayan dostları, Alişan’a destek olmak için büyük bir çaba harcadı.


Şimdilerde eski yaşamına yavaş yavaş geri dönmeye başlayan ve sahnelere çıkıp sevdikleriyle buluşan Alişan, ne kadar zaman geçerse geçsin kardeşini unutmuyor ve yaşadıkları acıyı başka ailelerin yaşamasını istemiyor.

Cuma Mesajında Onları Unutmadı!

Alişan

Bu mübarek cuma gününde, Instagram hesabından takipçilerine seslenen ve cuma mesajı atan Alişan, şifa bekleyenleri de unutmadı. Kendi yaşadığı acıları başkasının yaşamasını istemeyen Alişan, bu düşüncesi ile beğeni topladı.  Biz de ünlü sanatçı ve ailesine bir kez daha başsağlığı diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu