TV Programları

Ali Biçim ve Mesut Can Tomay Yeni Yarışmaları ile Exxen’e Katıldı: O Adam Oldun Mu?

Ali Biçim ve Mesut Can Tomay da Exxen platformuna geçiş yapan YouTuber’lar kervanına katıldı! Komedi temalı video içerikleri ile çok sevilen YouTube ikilisi “O Adam Oldun Mu?” isimli yarışma programı ile Türkiye’nin en iyi YouTuber’ını seçecek! İşte programla ilgili bilinen tüm detaylar…

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformu Sihirli Annem, Tolgshow, Şeref Bey, Konuşanlar ve Kirli Çamaşırlar gibi bir dizi iddialı içeriklerinden sonra yeni konseptlerini duyurdu! Bugün Exxen’in resmi Twitter sayfası üzerinden afiş posteri paylaşılan “O Adam Oldun Mu?” programı, YouTube’un en sevilen ikilisini bir araya getirmesi ile birlikte izleyicilerde heyecan hissi uyandırdı.

Yaptıkları televizyon dizileri, sinema filmleri, TV programları, Vine videoları ve son olarak YouTube videoları sayesinde büyük bir hayran kitlesi elde eden Ali Biçim ile Mesut Can Tomay Exxen platformunda sevenlerinin karşısına çıkmaya devam edecek! Ancak alışık olunanın aksine ikili bu defa bir yarışma sunacak. Elbette ki tahmin edildiği üzere bu konsept alelade bir yarışma olmaktan ziyade, kahkahalar dolu eğlenceli bir içerik olacak.

Exxen’in Yeni “O Adam Oldun Mu?” Programı Nedir?

Exxen bünyesine yeni katılan “O Adam Oldun Mu?” yarışması sosyal medya fenomeni Ali Biçim ve Mesut Can Tomay‘ın ilgi çekici bakış açısıyla şekilleniyor. Başarılı ikili bu programda YouTube fenomeni konuklarını ağırlayacak; muhtemelen nispeten daha az takipçili bu YouTuberlar, Türkiye’nin en iyi YouTuber’ı olmak için boy gösterecekler.

Exxen TV 1 Ocak 2021 itibariyle yayına başlayacak. Ancak platform, “O Adam Oldun Mu?” çıkış tarihi konusunda ne yazık ki şimdilik bir bilgi vermemekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu