Fragman

Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in Exxen Dizisinden İlk Fragman Geldi!

Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven, İşte Bu Benim Masalım dizisi ile Exxen’e geliyor! Müzikal bir dizi olma özelliği taşıyacak bu eğlenceli yapım, hayallerinin peşinden koşmak isteyen gençlere ilham verecek. 1 Ocak’ta Exxen platformunda gösterilmeye başlanacak proje, şimdi ilk fragmanıyla hayranlarının karşısına çıktı!

1 Ocak 2021 itibariyle resmen hayata geçecek yerli video servisi Exxen, Acun Ilıcalı ve ekibinin başarılı fikirleriyle geniş bir içerik yelpazesi oluşturmaya devam ediyor. Bugün yeni içeriklerini hayranlarıyla paylaşan platform Ömer Faruk Sorak tarafından yönetilen Hükümsüz dizisi, veteriner hekim Tugay İnanoğlu‘nun programı ve ünlü YouTuber Alper Rende tarafından sunulacak Kaçış isimli macera şovuyla takipçilerini şaşırtmıştı. Ayrıca sürprizleri bir türlü bitmeyen platform, merakla beklenen İşte Bu Benim Masalım dizisiyle ilgili ilk somut ipuçlarını da sevenleriyle paylaştı.

İşte Bu Benim Masalım İlk Fragmanı ile Beklenti Yarattı!

Genç şarkıcı Aleyna Tilki ve Survivor programı sayesinde daha geniş kitlelere kendini tanıtan Cemal Can Canseven ikilisinin başrol koltuğunda oturacağı İşte Bu Benim Masalım, büyük bir kesim tarafından Exxen‘in en iddialı içeriği olarak tanımlanıyor. Türkiye’de eşine az rastladığımız müzikal dizi tarzında hazırlanan yapım; hayallerinin peşinden koşan ve kendine inanan tüm gençlere umut veriyor.

1 Ocak 2021 tarihinde Exxen’in açılış gününde yayınlanacak İşte Bu Benim Masalım, Kıvanç Baruönü yönetmenliğinde çekilecek. Deniz Gürlek ve Melek Seven tarafından senaryosu kaleme alınan gençlik dizisi toplamda 10 bölüm olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu