Gündem

Alev Alev Dizisinin Yıldızı Dilan Çiçek Deniz’in Büyük Hüznü: Ünlü Oyuncu Gözyaşlarını Zor Tuttu!

Ekranların güzel ismi Dilan Çiçek Deniz, şu sıralar sevgilisi ile birlikte tatil yapıyor. Genç oyuncu, yer aldığı Alev Alev dizisinin final yapmasıyla, kendini tatil beldelerine atmıştı ve dinlenme süreci başlamıştı. Şimdilerde birkaç reklam filminde yer alan güzel oyuncu, ilerleyen zamanlarda ne gibi projelerle karşımıza çıkacak merak konusu. Hem iş hayatında hem de aşk hayatından oldukça başarılı bir dönemden geçen Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından paylaştığı bir hikaye ile takipçilerini oldukça duygulandırdı. Zor zamanlardan geçen güzel oyuncunun o paylaşımlarını gördüğünüzde hislerinize hakim olamayacaksınız.

Tatil Pozları Olay Oldu

Dilan Çiçek Deniz, yalın güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran isimlerden biri. Uzun yıllardır ekranlarda olan güzel oyuncu, adını girdiği güzellik yarışması ile duyurduktan sonra farklı projelerde yer almaya ve kendini göstermeye başlamış. Güneşin Kızları, Çukur, Alev Alev, Yarım Kalan Aşklar ve daha birçok proje ile ekranlarda hatırı sayılır bir yer edinin güzel oyuncu, sergilediği performans ile kendine hayran bırakıyor.

Esmer güzeli olan Dilan Çiçek Deniz, fiziğiyle de oldukça beğeni topluyor. Ne giyse kendine yakıştıran genç oyuncu, daha uzun süre ekranlarda kendini gösterecek gibi duruyor. Güzelliğini estetiğe borçlu olduğu haberleri gündemde dolaşsa da kendisi bu iddiaları yalanlıyor ve estetik yaptırmadığını vurguluyor. Her haliyle oldukça farklı bir havaya sahip olan Dilan Çiçek Deniz, mutluluk pozlarını Instagram hesabından paylaşsa da geçtiğimiz saatlerde attığı bir hikaye kafaları karıştırdı. İşte güzel oyuncunun mutsuzluk sebebi…

Gözyaşlarını Tutuyor

Dilan Çiçek Deniz

Çektiği acıyı bu kelimelerle dile getiren güzel oyuncu, şimdilerde ülkemizde yaşanan büyük yangın felaketini hedef göstererek mutsuzluğunun sebebini belli etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu