Dizi Haberleri

Akrep Final Bölümünde Neler Olacak! Akrep Dizisi Bitiyor!

Akrep dizisi bu hafta final yapacak. Star TV'de yayınlanan dizi Perşembe günü ekranlara veda ediyor. İşte final bölümünde yaşanacaklar...

Star TV’de yayınlanan Akrep dizisinde büyük sona az kaldı. Dizi final yapma kararı almıştı. Bu hafta Perşembe günü final yapacak ve ekranlara veda edecek. Bu nedenle son bölümde neler yaşanacağı çok merak edildi. Dizinin final tarihi kesinleştikten sonra izleyiciler finalde kimin öleceğini öğrendi. Fragmanda çok ilginç ve bir o kadar da duygusal anlar yaşandı. Akrep dizisi final fragmanında yaşananlar izleyicileri derinden etkileyecek.

Akrep Dizisi Final Tarihi

Akrep dizisinin 17 Haziran Perşembe günü final yapacağı açıklandı. Bu yüzden Perşembe günü akşamı pek çok izleyici Star TV’de final bölümünü seyredecek. Perihan ve Ferda arasında yaşanan savaşın da biteceğini öğreniyoruz. İkiliden biri hayatını kaybedecek.

Perihan Ferda’yı Zehirleyecek!

Ferda’nın ölerek diziden ayrılacağı ortaya çıktı. Perihan, Ferda’yı götürdüğü yerde zehirliyor. Bu anlarda iki taraf da ağlayarak dizinin final sahnesini oynayacak. Perihan’ın gerçekleri açıklayarak onu zehirlemesi büyük dikkat çekti. Akrep dizisi bu bölümden sonra ekranlarda yayınlanmayacak. Dizinin reytingleri çok düştüğü için senaryo finale göre uyarlandı. Bir süredir de dizinin biteceğini herkes biliyordu. Akrep dizisi final yaptıktan sonra Ferda’nın ölümü ile sosyal medya yerinden oynayacak. Dizinin böyle bir finalle bitmesi herkesi üzse de reytingler senaryonun nasıl biteceğin karar verir hale geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu