TV Programları

Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı Konuk Yılmaz Erdoğan ile Beşiktaş’ı Geziyor

50 TL ile yola çıkıp Beşiktaş'ı gezen Taylan, Sürpriz konuğu ile adım adım seyrine devam ediyor. Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı yeni bölüm özeti ve tanıtım fragmanı

İstanbul‘u bir seyyah gibi gezen Ahmet Mümtaz Taylan yeni  bölümünde Yılmaz Erdoğan‘ı konuk etti. İstanbul’un yaşam tarzını, alışılmış ve markalaşmış değerlerini yaşayarak anlatan Taylan, harika bir seyir keyfi sunuyor. Gain Medya için yaptığı programını sizde izlerken keyif alacaksınız.

Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı yeni bölüm konuğu Yılmaz Erdoğan

Gidip göremediğiniz, acaba şurada ne var dediğiniz farklı köşelere kadar ilerleyen Ahmet Mümtaz Taylan, sadece günümüzü değil, değerlerin geçmişinden bu güne nasıl oluştuğu hakkında da bilgiler veriyor. Oyunculuk geçmişinin olmasından dolayı mekanlarda kendi yorumunu da sizlerden esirgemiyor.

Beşiktaş’ta şampiyonluk havası alan Taylan, pandeminin bitmesinden sonra semtin çehresinin eski görünümüne kavuşacağını ümit ederek gezisine başlıyor. Kullanıcılardan sosyal medyadan gelen yorumlara bakıldığında kendilerinin bulunduğu semtleri de gezip tanıtmaları istenmiş. Sizde GainTV’ye üye olup en yeni içeriklerden hemen haberdar olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu